Stulecie Winnych, odcinek 32 i 33, sezon 3. Co się wydarzy i kiedy je zobaczymy?

Data: 2021-04-05 11:00:04 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Stulecie Winnych skupia się na dalszych losach tytułowej rodziny, tym razem ukazują losy Kasi, Michała, Mani i Ryszarda oraz ich córeczki. Sporo cierpnia dotyka także Basię. Co się zdarzy w odcinkach 32 i 33 serialu Stulecie Winnych?

Czytaj także: Stulecie Winnych – sezon 2 – wszystkie informacje

Obrazek w treści fot. materiały prasowe TVP

Stulecie Winnych to polski serial Telewizji Polskiej prezentowany od 2019 roku. Seria stanowi adaptację bestsellerowej sagi Ałbeny Grabowskiej. Za jego sprawą prezentuje historię tytułowego rodu, mierzącego się z trudnym poprzednim stuleciem dla wszystkich Polaków. Telewizyjna produkcja różni się jednak zauważalnie względem materiału oryginalnego.

Czytaj także: Stulecie Winnych - serial powraca z trzecim sezonem z początkiem marca 

Stulecie Winnych, sezon 3 – opis 32 odc

Do czego dojdzie w 32 epizodzie Stulecie Winnych? Kasia poddaje się uczuciu względem Adama, coraz mocniej i poważniej angażuje się w związek, ciesząc się zabawą i rosnącą popularnością. Kobieta doskonale czuje się gdy, odnajduje się w centrum zainteresowania. Basia i Ewa pracują w tym samym szpitalu. Pierwsza z nich ma spore problemy z zaśnięciem. Cały czas jest dręczona wspomnieniami z dzieciństwa.

Próby rozmowy z Anią przechodzą na tematy swoich losów, a to kolejne rozdrapywanie ran oraz pogłębianie się w ranach, które się nie goją. Nadchodzą obchody Tysiąclecia Państwa Polskiego.

Czytaj także: 2. sezon „Stulecia Winnych” już w telewizji! Co wiadomo o produkcji?

Anna zaprasza Iwaszkiewicza do szkoły, mając nadzieję na wyjście z cienia samego Andrzeja Wolskiego. Jasiek także nie radzi sobie zbyt dobrze. Z Lottą zajmują się małym Antosiem, a kobieta ma żal do ukochanego o brak akceptacji niemieckich korzeni.

Stulecie Winnych, sezon 3 – gdzie obejrzeć 32 odc?

Gdzie można zobaczyć 32 odcinek Stulecie Winnych? Kolejny odcinek trzeciego sezonu dostępny będzie w poniedziałek, 5 kwietnia 2021 roku na antenie TVP 2 od godziny 20:15.

Czytaj także: Doktor Bogumił – nowa książka autorki Stulecia Winnych!

Odcinek nadrobić można swobodnie za pośrednictwem platformy VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Stulecie Winnych, sezon 3 – opis 33 odc

Co stanie się w 33 odc Stulecie Winnych? Cenzura decyduje się zdjąć "Dziady" z desek Teatru Narodowego, w wyniku czego Michał junior oraz Kasia dołączają do demonstracji. Korzystając z tego wydarzenia, postanawiając zebrać podpisy pod wnioskiem o przywrócenie spektaklu. Mania oraz Ryszard mają obawy dotyczące córki, natomiast Basia nie chce zajść w ciążę. To wzbudza u niej spore cierpienie. W dodatku rośnie konflikt z teściową i brakiem akceptacji dla jej syna.

Czytaj także: Stulecie Winnych, odcinek 30 i 31, sezon 3. Co się wydarzy i kiedy je zobaczymy?

Na każdym kroku sygnalizuje jej swoją opinię oraz odczucia względem niej. 8 marca 1968 roku Ewa pełni dyżur na Lindleya, gdzie pojawiają się ranni studenci. Sytuacja robi się coraz bardziej poważna, ranni pojawiają się na korytarzy. Ania czuje, że dzieje się coś złego....

Stulecie Winnych, sezon 3 – gdzie obejrzeć 33 odc?

Gdzie można zobaczyć 33 odcinek Stulecie Winnych? Premierowo wyemitowany zostanie w niedzielę 11 kwietnia o godzinie 20:15 na antenie TVP 1.

Czytaj także: Stulecie Winnych, odcinek 31 i 32, sezon 3. Co się wydarzy i kiedy je zobaczymy?

Odcinek nadrobić można swobodnie za pośrednictwem platformy VOD należącej do Telewizji Polskiej.

Stulecie Winnych. Ci którzy wierzyli – książka

Wiele osób zwraca uwagę na to, że serial Stulecie Winnych miejscami dość mocno odbiega od treści książek Ałbeny Grabowskiej. Trzeci sezon bazuje na powieści Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli, nieco inaczej podchodząc do historii z materiału źródłowego. Dlatego zachęcamy Was do zapoznania się z oryginalną powieścią Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Stulecie Winnych. Ci, którzy walczyli
Ałbena Grabowska0
Okładka książki - Stulecie Winnych. Ci, którzy walczyli

1 września 1939 roku. Mania i Ania Winne, pierwsze w rodzinie z podwarszawskiego Brwinowa bliźniaczki są już dorosłe. Mania rodzi kolejne bliźniaczki -...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Emilia Kiereś, Małgorzata Musierowicz
Na Jowisza 2! Nadal uzupełniam Jeżycjadę
Księżniczka Zoja
Marcin Szmel
Księżniczka Zoja
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Zimne wody Wenisany
Linor Goralik
Zimne wody Wenisany
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Pokaż wszystkie recenzje