The Last of Us - co wydarzy się w 6 oraz w 7 odcinku serialu HBO Max?

Data: 2023-02-20 10:33:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Na platformie HBO Max trwa emisja serialu The Last of Us, w którym jesteśmy już po połowie. W szóstym odcinku Joel spotyka się w końcu ze swoim bratem. Sprawdzamy co wydarzy się w dwóch kolejnych odcinkach. 

Obrazek w treści The Last of Us - co wydarzy się w 6 oraz w 7 odcinku serialu HBO Max? [jpg] Zdjęcie: HBO Max

The Last of Us to serial z gatunku horroru przedstawiający świat po apokalipsie spowodowanej pewnym grzybem. W szóstym odcinku odcinku serialu Joel dociera do swojego brata. Co jeszcze wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu? 

The Last of Us – opis 6 odcinka serialu

W szóstym odcinku, serialu o tytule The Last of Us  bohaterowie opowieści, czyli Joel i Ellie jakoś wydostali się z Kansas City, miasta opanowanego przez rebeliantów. Nie było to łatwe, ale nie tylko uciekli przez mieszkańcami, ale także przed Kathleen, której celem była zemsta. Ucieczka była możliwa między innymi za sprawą zarażonych, którzy pojawili się w mieście, i nowego potwora. Niestety w gorszym położeniu zostali Henry i Sam. Joel i Ellie ruszyli zatem w dalszą drogę ponownie we dwójkę, do Wyoming, gdzie mieszka brat Joela, Tommy. 

Czytaj także: The Last of Us - co wydarzy się w 5 oraz w 6 odcinku serialu HBO Max?

W końcu udało się im dotrzeć do celu, gdzie widzów czeka bardzo emocjonalne spotkanie dwóch braci, którzy nie widzieli się od dawna. Jednak nie wszystko jest idealnie, czas i wydarzenia z życia Tommy'ego zrobiły swoje. W tym odcinku poznajemy także nową kobiecą postać, która mówi Ellie pewne niepojące rzeczy, o zdradzie i zaufaniu. Kto zdradzi, i komu nie można ufać? 

The Last of Us – gdzie i kiedy można obejrzeć 6 odcinek serialu?

6 odcinek The Last of Us zostanie wyemitowany już w poniedziałek, 20 lutego 2023 roku, na platformie HBO Max, gdzie zostanie udostępniony o godzinie 3:00 rano. 

Czytaj także: „The Last of Us” z 2 sezonem. Bella Ramsey nie może się doczekać

The Last of Us 7 odc. – opis serialu

W siódmym odcinku serialu The Last of Us śledzić będziemy dalsze losy i dalszą niezwykle dramatyczną podróż Joela i Elli, którzy na swojej drodze natkną się na wiele niebezpieczeństw i nowych wrogów. Przed bohaterami wiele trudnych chwil. 

Czytaj także: Premiery HBO w lutym 2023. Nowe filmy i seriale na HBO Max

Na ten moment HBO nie ujawnia szczegółów fabularnych nadchodzącego za tydzień odcinka. Będziemy musieli zaczekać do opublikowania przez HBO Max kolejnej wideo zapowiedzi, już siódmego odcinka serialu. 

The Last of Us – gdzie i kiedy obejrzeć 7 odcinek serialu?

7 odcinek serialu The Last of Us zostanie wyemitowany w poniedziałek, 27 lutego 2023 roku. Odcinek dostępny będzie tuż po 3:00 na platformie HBO Max. Będzie miał także emisję na HBO. 

Czytaj także: Batman: serial animowany - kultowy serial animowany w świecie DC od dziś na HBO Max

The Last of Us – książki

Serial The Last of Us to produkcja oparta na popularnej grze wideo, ale bazująca także na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka, na jakiej twórcy by bazowali. W zamian polecamy lekturę innego horroru, książki o tytule Z mroku wykute, której autorem jest Tomasz Chromik.

Książkę "Z mroku wykute" wydawnictwa Poligraf kupić można w popularnych księgarniach poniżej:

 

Tagi: seriale, horrory, HBO Max,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Upiór w moherze
Iwona Banach
Upiór w moherze
Szepty ciemności
Andrzej Pupin
Szepty ciemności
Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska
Księga zaklęć
Najukochańsza
Joanna Jagiełło
Najukochańsza
Strach ze strychu
Radek Jakubiak
Strach ze strychu
Strefa interesów
Martin Amis
Strefa interesów
Stajnia pod Lipami
Magdalena Zarębska ;
Stajnia pod Lipami
Draka na Antypodach
Katarzyna Ryrych ;
Draka na Antypodach
Pokaż wszystkie recenzje