Netflix zapowiedział 5 sezon „Ty” – to będzie finał serialu!

Data: 2023-03-24 23:55:31 Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Jakiś czas temu na Netflixie pojawił się czwarty sezon serialu You. Produkcja od początku wzbudza niemałą sensację i jest chętnie oglądana. Gigant streamingowy właśnie ogłosił, że powstanie piąty sezon, który będzie tym finałowym! 

Obrazek w treści Netflix zapowiedział 5 sezon „Ty” – to będzie finał serialu! [jpg]fot. materiały prasowe / Netflix

You to amerykański serial stworzony przez Netflixa. Produkcja powstała na bazie bestsellerowych powieści Caroline Kepnes. Autorka ma już w planach kolejną książkę.

Ty – 5 sezon będzie tym ostatnim?

Na facebookowym profilu Netflixa właśnie pojawiła się krótka zapowiedź piątego sezonu serialu Ty! Obserwujemy na niej odtwórcę głównej roli Penna Badgley'aktóry kilkukrotnie się wita. Na samym końcu jednak słyszmy jak mówi: „Żegnaj Ty”. Następnie pojawia się plansza mówiąca o tym, że piąty sezon będzie tym finałowym.

Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź serialu:

O czym będzie opowiadała finałowa seria serialu Ty?

W piątym sezonie dalej będziemy śledzić losy głównego bohatera Joego Goldberga. Twórcy będą dążyć do zamknięcia wszystkich rozpoczętych wątków. Pod koniec czwartej serii zobaczyliśmy jak Joe szczęśliwie uniknął oskarżenia o morderstwo. Mężczyzna wraz z Kate zamieszkał w Nowym Jorku i zaczął wieść spokojne życie.

Może Cię zainteresować także:

Możliwe jednak, że ta sielanka nie będzie trwała długo. W piątym sezonie Joe prawdopodobnie ponownie zacznie knuć i znów będzie chciał kogoś zamordować. Jako, że jest to ostatnia seria to fani liczą na to, że do produkcji powrócą kobiety skrzywdzone przez głównego bohatera i dokonają na nim zemsty. Na ten moment ciężko stwierdzić, czy Joe zostanie w końcu pokonany, a może ponownie uda mu się wymigać. 

Ty – kiedy serial będzie miał swoją premierę?

W ostatniej planszy krótkiej zapowiedzi możemy zobaczyć, że serial będzie miał swoją premierę w 2024 roku. Czwarta seria zadebiutowała na platformie streamingowej 10 lutego 2023 roku. Możliwe więc, że finał również zobaczymy na przełomie stycznia i lutego nowego roku. Wiadomo, że do produkcji powróci odtwórca głównej roli – Penn Badgley. Nie zabraknie również Charlotte Ritchie, która odgrywa postać Kate.

Produkcja Netflixa została zainspirowana powieściami Caroline Kepnes. Scenarzyści jednak dość mocno odbiegli od literackich pierwowzorów. Dotychczas w Polsce ukazały się trzy książki autorki: Ty, Ukryte ciała, oraz Ty kochasz mnie. W przyszłym miesiącu, w Stanach Zjednoczonych, swoją premierę ma czwarty tom cyklu zatytułowany For You and Only You. 

Ty kochasz mnie - książka

Najnowszą, wydaną w Polsce, część cyklu możecie kupić poniżej:

Tagi: Ty,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Ty kochasz mnie
Caroline Kepnes1
Okładka książki - Ty kochasz mnie

Joe Goldberg ma dość zgiełku miast, pozerów i dość Love. Szuka bliskości z naturą, prostych przyjemności na przytulnej wyspie na północno-zachodnim Pacyfiku...

dodaj do biblioteczki
Film
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Agnieszka Suchowierska ;
Płezent – carkiem niekotrzebna rzecz
Człowiek z bursztynu
Tomasz Ołdziejewski; Sylwia Winnik
Człowiek z bursztynu
Królewska guwernantka
Wendy Holden ;
Królewska guwernantka
Diament i Róża
Karolina Winiarska
Diament i Róża
Emilka i potwory z legend
Kamila Stokowska
Emilka i potwory z legend
Potwór
Hubert Hender
Potwór
One temu winne
Marta Urbaniak-Piotrowska
One temu winne
Pamięć dla Heleny
Ewa Formella ;
Pamięć dla Heleny
Pokaż wszystkie recenzje