Wiedźma! Fragment książki Anny Sokalskiej

Data: 2019-02-08 12:20:17 Autor: Sławomir Krempa
News - Wiedźma! Fragment książki Anny Sokalskiej

Nadszedł czas Wiedźmy! Sięgnij po pierwszy tom cyklu urban fantasy Opowieści z Wieloświata.

Obłożona klątwą wiedźma Jasna budzi się z długiego snu. Wyrwana ze swoich czasów, samotna i pozbawiona mocy, pragnie zemścić się za dawne krzywdy. Spotyka na swej drodze zmorę-uciekinierkę, szamana z przypadku i anioła niezadowolonego z nowych obowiązków. Każdy z nich zmaga się z cieniami przeszłości, a Los wciąga ich w nieoczywistą rozgrywkę o ludzkie dusze i przygotowania do końca świata.

Wiedźmy i demony, wilkodłaki i łapiduchy, szamani i anioły śmierci – postaci ze słowiańskich legend i wierzeń całego świata spotykają się we współczesnym Wrocławiu, tworząc niezwykłą wizję Wieloświata. Dawne historie odżywają po wiekach w nowych kształtach, a uśpione moce wypełniają ulice miast XXI wieku. Na Ślęży, w dawnym miejscu słowiańskiego kultu, gdzie niegdyś starły się siły niebios i piekieł, ponownie otwiera się przejście między światami.

Wiedźma rozpoczyna nowy cykl urban fantasy Opowieści z Wieloświata. Do niezwykłego uniwersum, przesyconego słowiańsko-fantastycznym kolorytem zaprasza Wydawnictwo Lira! Dziś w naszym serwisie publikujemy premierowy fragment powieści Anny Sokalskiej: 

-> Przeczytaj kolejny fragment tej książki! 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Wiedźma
Anna Sokalska6
Okładka książki - Wiedźma

Nadszedł czas „Wiedźmy”! Sięgnij po pierwszy tom cyklu urban fantasy „Opowieści z Wieloświata”.Obłożona klątwą wiedźma Jasna budzi...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo