Oficjalnie ruszyły prace nad 3 sezonem "YOU"!

Data: 2020-02-10 20:50:07 Autor: pobarski

Jeśli kojarzycie postać Joego Goldberga, księgarza-mordercę, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Oficjalnie rozpoczęły się prace nad 3. sezonem serialu You.

Obrazek w treściFot. Tyler Golden/Netflix

Całkiem niedawno na Netfliksie wylądował nowy, drugi sezon serialu You (Ty), który oparty jest na bestsellerowych książkach Caroline Kepnes. W pierwszym sezonie poznaliśmy pierwszą ofiarę niepozornego księgarza z Nowego Jorku, który pod maską romantycznego i uprzejmego mężczyzny, skrywał oblicze brutalnego mordercy-psychopaty. Drugi sezon serialu to kontynuacja przygód Joego Goldberga, który tym razem przenosi się do całkiem innego miasta, by tam zacząć od nowa. Zacząć swoją psychopatyczną zabawę.

Czytaj także: Pierwszy zwiastun drugiego sezonu You zapowiada wielką zmianę!

Już jakiś czas temu w naszym materiale pisaliśmy o tym, że prawdopodobnie pojawi się trzeci sezon You. Wskazywało na to nie tylko wielkie zainteresowanie produkcją ze strony widzów, ale także wypowiedź samego Penna Badgleya, odtwórcy głównej roli w serialu. Teraz wiemy oficjalnie, że pojawi się kolejny sezon serialu.

You sezon 3 – o czym będzie?

Na ten moment trudno powiedzieć, o czym będzie trzeci sezon serialu You. Wiadomo, że koniec drugiej transzy pozostawia pewne niejasności, które z wielkim prawdopodobieństwem wyjaśnione zostaną właśnie w kolejnym sezonie.

Czytaj także: Sezon 2 „You” – co już wiadomo?

Należy też pamiętać, że Caroline Kepnes – autorka książek z serii You – jest w trakcie pisania trzeciego tomu. Dwa poprzednie sezony powstały na podstawie książek: Ty oraz Ukryte ciała. Istnieje zatem duże prawdopodobieństwo, że to właśnie od Kepnes ostatecznie zależy, jak poprowadzona zostanie fabuła.

You sezon 3 – kiedy premiera?

Kiedy premiera 3. sezonu Ty? Obecnie dopiero rozpoczęto pierwsze prace związane z trzecim sezonem popularnego serialu. Nieznany jest opis produkcji, ani data jego premiery. Wiadomo natomiast, że kolejny sezon serialu pojawić miałby się już w 2021 roku. Na sezon 3 składać ma się łącznie 10 odcinków.

You – książka

Pierwszy sezon serialu powstał na podstawie książki Ty, która w ostatnim czasie w formie wznowienia ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B. Pierwszą książkę z serii o Goldbergu kupić można poniżej:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Ukryte ciała
Caroline Kepnes1
Okładka książki - Ukryte ciała

Powraca budzący skrajne emocje i urzekająco socjopatyczny Joe Goldberg! Kontynuacja cieszącej się dużą popularnością debiutanckiej powieści Ty. Trzydziestoparoletni...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo