Quantcast

„Z pierwszej piłki" – nowa książka Remigiusza Mroza już wkrótce w księgarniach

Data: 2022-10-25 11:28:48 Autor: Piotr Piekarski
udostępnij Tweet

We wtorek, 25 października Remigiusz Mróz ogłosił wydanie kolejnej powieści, ostatniej w roku 2022. Jej premiera ma mieć miejsce jeszcze w listopadzie. Co warto o niej wiedzieć? 

W poniedziałek, 24 października 2022 Remigiusz Mróz na swoim profilu na Facebooku poinformował, że w 2022 roku wyda jeszcze tylko jedną książkę. Nie podał tytułu ani daty premiery, zaznaczył tylko, że będzie to eksperyment literacki (tudzież wycieczka do gatunku właściwie nieistniejącego). Dziś w sieci pojawiły się pierwsze informacje o nowym tytule. 

Obrazek w treści

Z pierwszej piłki – opis 

O czym dokładnie jest książka Z pierwszej piłki? Wszystko wskazuje na to, że będzie to... dramat sportowy!

Czytaj także: Serial Wotum nieufności już dostępny w Polsat Box

Nowa książka Remigiusza Mroza opowiada o mało znanym klubie sportowym Rewera Opole, który nagle staje się wielkim fenomenem w polskim świecie piłkarskim. Wszystko zaczyna się od awansu do najwyższej klasy rozgrywek, by później odnosić kolejne sukcesy w grze z najlepszymi polskimi klubami. Opolanie śnili własny sen o sukcesie – do czasu, gdy trzon drużyny, najlepsza piętnastka wraz z trenerem, zginęła w wypadku.

Po wypadku nic nie jest już takie, jak przed nim. Bez najlepszych sportowców Rewera Opole wydaje się być na straconej pozycji. Nowy szkoleniowiec zwolniony został z kilku innych klubów. Gracze to dzieciaki, grające dotychczas w futbol podwórkowy. Czy taka grupa ma szansę na sukces? Czy zachowają wysoką pozycję w tabeli ligowej? 

Czytaj również: W jakiej kolejności czytać książki Mroza?

Wszyscy liczą na nastoletniego chłopaka z „15" na koszulce. Wierzy on, że odniesie sukces na miarę Ronaldo, że będzie wielką gwiazdą, że zagra w najlepszych klubach świata. Cóż, kiedy popełnia błąd, za błędy zaś się płaci. Karierą? Życiem? Aby się o tym przekonać, trzeba sięgnąć po najnowszą książkę Remigiusza Mroza. 

Z pierwszej piłki – kiedy premiera? 

W poniedziałek nie znaliśmy jeszcze dokładnej data premiery, jednak teraz wiemy już wszystko. Remigiusz Mróz zapowiedział, że jego powieść trafi do księgarń już 9 listopada 2022. Książkę można kupić jednak w przedsprzedaży w księgarni empik.com.

Za wydanie książki odpowiedzialne będzie wydawnictwo Filia.  

Z pierwszej piłki – gdzie kupić książkę? 

Książka Z pierwszej piłki nie jest jeszcze dostępna w regularnej sprzedaży. Powieść można kupić w formie pre-orderu już teraz w księgarni empik.com

Oprócz tego książka pojawi się niebawem w sprzedaży innych księgarń online. Kiedy tytuł pojawi się w nich, ceny zaktualizowane zostaną w poniższej tabeli: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Z pierwszej piłki
Remigiusz Mróz1
Okładka książki - Z pierwszej piłki

Rewera Opole miała być jednym z najbardziej niezwykłych zespołów w polskiej piłce nożne. Najpierw błyskawicznie przebiła się do głównej, najwyższej klasy...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Dyrektor generalny
K.N. Haner
Dyrektor generalny
Falling fast
Bianca Iosivoni;
Falling fast
W mroku
Agnieszka Janiszewska
W mroku
Wielcy przyjaciele dzieci
Marek Michalak
Wielcy przyjaciele dzieci
Pokaż wszystkie recenzje