Zniewolona - odc. 58 i 59 (sezon 3 odc. 9 i 10) - streszczenie

Data: 2022-01-16 10:02:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Serial Zniewolona, wrócił do Telewizji Polskiej i można go oglądać w telewizyjnej "Jedynce". Dalsze przygody Katieriny Wierbickiej w trzecim sezonie cieszą się nadal wielką popularnością polskich widzów.

Obrazek w treści

Serial Zniewolona pierwotnie oficjalnie zadebiutował w 2019 roku na Ukrainie. Wkrótce pojawił się także w Polsce, ciesząc się wielką popularnością i zainteresowaniem widzów. Sprawdzamy, co się wydarzy w popularnych ukraińskim serialu kostiumowym. Ten nie wierzy i nie interesuje się córką. 

Zniewolona: sezon 3 odcinek 58 (9. sezonu trzeciego) - streszczenie, opis

W kolejny odcinku serialu Zniewolona dochodzi do bójki, w którym śmierć ponosi Czerski, niemowa i towarzysz księcia. Przebrany Stefan znajduje nocleg, zaś Andrej znajduje dom w kuźni Nazara. Ten próbuje wyjaśnić, że Katia nie przyczyniła się do śmierci Orysi. Małą Zorianką mają zaopiekować się Wierbiccy, ale Nazar zmienia zdanie. 

     Czytaj również: Serial Usta Usta w sezonie piątym w styczniu wrócił na TVN

Odbywa się chrzest Zorianki, na którym pojawia się Jabłonowski, więc Andrej zarządza ewakuację. Katia wraca do szpitala Chce pracować w zabiegowym. Tam pojawia się Stefan, którego dręczą wyrzuty sumienia. Nikołaj Doroszenko oświadcza się Jelnie, którzy mają niedługo zawszeć ślub. Pawlina odwiedza Karpa i dzieci, ale wizyta nie przebiega dobrze. 

Zniewolona: sezon 3 odcinek 9 (58. całego serialu) - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 58 odcinek Zniewolona? Emisja zaplanowana została na 16 stycznia 2022 roku o godzinie 21:15 na TVP 1.

Czytaj również:  “Dzieci nie tego Boga” – widziałeś reportaż? Przeczytaj książkę!

Zniewolona odc. 9, sezonu 3. - powtórka

Powtórka 58 odc., 9 sezonu 3 Zniewolonej zagości w telewizji w piątek, 21 stycznia 2022 r. o 22:15 na TVP 1. Epizod będzie można nadrobić również w sieci za pośrednictwem platformy tvp.vod.pl.

Zniewolona: sezon 3 odcinek 59 (10. sezonu trzeciego) - streszczenie, opis

W kolejnym odcinku Karia poznaje dzieje księcia Jabłonowskiego, które ten jej opowiada. We wspomnieniach wraca do żony, katorgi i zdradza to jak został księciem Jabłonowskim. Mówi jej także, dlaczego interesuje się tam mocno Andrejem. 

Czytaj również:  Zorro - nadchodzi nowy serial aktorski od Disneya

Dowiedziawszy się tego wszystkiego kobieta zaczyna się zastanawiać jak i skąd jej mąż zdobył majątek. zaczyna zagłębiać się w sprawę i ją mocno badać. W tym pomaga jej Olga. 

Zniewolona: sezon 3 odcinek 10 (59. całego serialu) - kiedy w TV?

Gdzie można zobaczyć 59 odcinek Zniewolonej? Emisja zaplanowana została na 23 stycznia 2022 roku o godzinie 20:15 na TVP 1.

Zniewolona odc. 8, sezonu 3. - powtórka

Powtórka 59 odc., 10 sezonu 3 Zniewolonej zagości w telewizji w piątek, 28 stycznia 2022 r. o 22:15 na TVP 1. Epizod będzie można nadrobić również w sieci za pośrednictwem platformy tvp.vod.pl.

   Czytaj również: The Voice Senior 3. Przesłuchania w ciemno. Co wydarzy się w odc. 5 oraz 6 programu?

Zniewolona — wszystkie informacje o serialu

Serial Zniewolona okazał się gigantycznym sukcesem w ofercie Telewizji Polskiej, tymczasem na przełomie 2021 oraz 2022 roku zadebiutował trzeci sezon Zniewolonej, prezentujący dalsze losy lubianego grona bohaterów. Fabularnie widzowie otrzymują kolejny rozdział opowieści o nieszczęśliwej miłości oraz walce o wolność. Co zdarzyło się w poprzednich odcinkach?

Zniewolona – książka

Serial powstał na własnym scenariuszu, ale jego niezwykła popularność spowodowała, że na jego podstawie powstały obecnie dwie książki. Są to Zniewolona. Bez prawa do miłości, której autorkami są O. Krzeczewska, N. Pristajecka oraz Zniewolona. Po drugiej stronie wolności, autorstwa Olgi Krzeczewskiej, Tali Pristajeckiej, Walentyny Szewiachowej

Książkę „Zniewolona. Bez prawa do miłości” (Wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska) można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy