Walerija to Rosjanka, od kilku lat mieszkająca w Warszawie. Modelka i finalista programu Models On. W mediach słynie gównie z imprezowego stylu życia i zamiłowania do używek. Pod maską szalonej i pewnej siebie imprezowiczki skrywa jednak ogromny dramat, który spotkał ją kilka lat wcześniej.
Daniel to przystojny i pociągający mężczyzna. Handlarz narkotyków, którym zaczęła interesować się prokuratura, przez co musi uciekać z kraju.
Przypadkowe spotkanie w klubie, zakończone niefortunną sytuacją, zapoczątkowało znajomość tej dwójki. Znajomość, która rozwijała się bardzo szybko, jednak wbrew pozorom okazała się intensywną i szczerą relacją, a nie jedynie przelotnym romansem.
Czy Wal zdecyduje się wyjawić Dawidowi prawdę o swojej przeszłości? Jak zareaguje na nią mężczyzna? Czy para o tak silnych charakterach zdoła się dogadać? Czy poradzą sobie z problemami jakie na nich spadną? Co się stanie gdy Walerija ponownie spotka demona swojej przeszłości?
Akcja, emocje, bohaterowie, którzy wywołują całą gamę uczuć, namiętność, gorące sceny i uczucie budzące się między Wal i Dawidem. Znajdziemy w niej dużo opisów, ale dość szybko po nich płyniemy. Całość pisana jest z perspektywy kilku osób. Nie tylko głównych bohaterów, ale także Adama- prokuratora, który zajmuje się sprawą Dawida i jego kolegów. Poznajemy go od strony zawodowej oraz osobistej i muszę przyznać, że jego postać bardzo mocno mnie zszokowała. Marty- doświadczonej pani prokurator oraz Klary - byłej przyjaciółki głównej bohaterki.
"60" jest to debiut autorki. Szczerze przyznam, że trochę obawiałam się tej książki, jednak byłam ciekawa co mnie tam spotka. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo miło i pozytywie zaskoczona, bo całość mnie naprawdę zainteresowała. Jest to 1 to serii i muszę przyznać, że czekam na kolejną część, bo jestem bardzo ciekawa dalszych losów bohaterów.
Polecam sięgnąć po tę książkę. Jest to na pewno coś nowego i interesującego. Zachęcam do jej przeczytania.
Dziękuję Wydawnictwu Otwarte oraz Magdalenie Pyznar za egzemplarz do recenzji.

Informacje dodatkowe o 60:

Kup książkę 60

Sankcja
Magdalena Pyznar0
Okładka ksiązki - Sankcja

Walerija spodziewa się dziecka. Chciałaby cieszyć się hiszpańskim słońcem, ale tęsknota za ukochanym Dawidem jej na to nie pozwala. Na domiar złego jest...

Układ
Magdalena Pyznar0
Okładka ksiązki - Układ

Walerija zapada się pod ziemię. Dawid nie wierzy, że mogła go porzucić. Próbuje za wszelką cenę wydostać się z więzienia, by odnaleźć ukochaną. Policja...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;