Akuszer Bogów

Tom 2 cyklu Nikita

„Akuszer bogów” to druga część z serii „Cyklu o Nikicie”.

Wszystko, w co  wierzyła Nikita, okazało się kłamstwem. Nie wie już, kim jest ani czemu przez większość życia karmiono ją kłamstwami . Była mistrzynią fałszywych tożsamości, a teraz na niczym nie zależy jej tak mocno, jak na poznaniu prawdziwej siebie. Zdradzona przez najbliższych, ścigana przez płatnych zabójców rusza do Norwegii, tam gdzie wszystko się zaczęło, aby wreszcie poznać prawdę. Tam będą na nią czekać trolle, niespuszczające z niej oka kruki i tajemniczy Akuszer bogów.

Kim tak właściwie jest Akuszer bogów ? Czego właściwie sama pragnie się dowiedzieć?

Aneta Jadowska pisze przyjemnym stylem pisania, który łatwo się czyta.

Powieść opowiada o szukaniu prawdziwej tożsamości, prawdy o sobie.

Książka należy go gatunku fantasy. I myślę, że może się spodobać tak zaciekłym miłośnikom fantasy, jakim jestem ja sama.

Powieść nie należy do nudnych. Jest dobrze zbudowana, a wątki się ze sobą łączą. Nie zauważyłam żadnych niedociągnięć, ani nie dopracowań.

Książka jest kontynuacją przygód Nikity, a ja nie mogę się doczekać dalszego ciągu.

Przepełniona mnóstwem tajemnic, kłamstw i magii. Zawiera prawie czterysta stron i dosyć szybko się ją czyta.

Informacje dodatkowe o Akuszer Bogów:

Wydawnictwo: Sine Qua Non
Data wydania: 2017-02-15
Tłumaczenie: brak
Dodał/a opinię: Roksana

Tagi: Imaginatio

Zobacz opinie o książce Akuszer Bogów

Kup książkę Akuszer Bogów

Złodziej dusz
Aneta Jadowska0
Okładka ksiązki - Złodziej dusz

"Break on through (To the other side)". Nie ma czasu na pierdoły. Oto Dora Wilk - policjantka i wiedźma w jednym. Do obu stron osobowości podchodzi śmiertelnie...

Trup na plaży i inne sekrety rodzinne
Aneta Jadowska0
Okładka ksiązki - Trup na plaży i inne sekrety rodzinne

Czerwcowy poranek, pusta plaża i... trup. Kiedy Magda Garstka wraca po studiach do rodzinnej Ustki, nie spodziewa się, że czeka ją najbardziej ekscytujące...