Alpaka czułości

Tom 3 cyklu Na tropie milości

Weterynarz Kamil i pracująca w "Kulawym Bocianie" barmanka Brenda poznali się na imprezie, to spotkanie z pewnością zostanie w ich pamięci, jednak woleliby tego nie powtarzać. Kilka dni później trafiają do tego samego pensjonatu i w wyniku pomyłki będą zmuszeni dzielić ten sam pokój i łóżko. AT to dopiero początek kłopotów i przygód Brendy i Kamila. Co jeszcze się wydarzy w pensjonacie? Jaką rolę odegra tutaj alpaka o imieniu Kosma?

To tak naprawdę moje drugie spotkanie z twórczością autorki, nie licząc oczywiście krótkich opowiadań w antologiach. Wcześniej czytałam pierwszy tom z serii #natropiemiłości, czyli "Wyszczekana miłość", która bardzo mi się podobała.
Autorka ma bardzo lekki i przyjemny w odbiorze styl, co sprawia, że książkę czyta się w mgnieniu oka.
Jeśli chodzi książkę "Alpaka czułości" to już sama okładka przyciąga oko i nakłania czytelnika do sięgnięcia po tą przezabawną historię, ja bawiłam się po prostu świetnie czytając tą książkę! Autorka stworzyła ciekawą fabułę dokładając do tego piękne otoczenie i bohaterów, których wręcz nie sposób nie polubić. Każdy z bohaterów dodaje wyjątkowości tej historii, w ja poczynania bohaterów śledziłam z ogromnym zainteresowaniem. Moje serce bezapelacyjnie skradł Kosma! To co wyczyniał było niesamowite! Na drugim miejscu plasują się oczywiście bliźniaki, których pomysły i przekomarzania wielokrotnie sprawiały, że na mojej twarzy gościł umiech, a nawet parsknięcia się zdarzały!
Obserwując perypetie bohaterów, zaczynamy również dostrzegać rodzące się uczucie pomiędzy Kamilem a Brendą, bardzo mi się podobało, że tutaj wszystko toczyło się swoim, spokojnym rytmem.
"Alpaka czułości" to przepełniona poczuciem humoru i ciepłem historia, która jest wręcz idealna na odstresowanie się i jestem pewna, że czytając tą książkę będziecie się ciągle uśmiechać i bawić tak dobrze jak ja! Moja ocena to 9/10.

Informacje dodatkowe o Alpaka czułości:

Wydawnictwo: Czwarta Strona
Data wydania: 2022-03-09
Dodał/a opinię: zakochanawksiazk

Zobacz opinie o książce Alpaka czułości

Kup książkę Alpaka czułości

Wyszczekana miłość
Joanna Szarańska0
Okładka ksiązki - Wyszczekana miłość

Pełna humoru historia o tym, że szukając zagubionego czworonoga, można wpaść na trop" miłości! Pech od dawna prześladuje Piotra. Kiedy mężczyzna traci...

Kraina Zeszłorocznych Choinek
Joanna Szarańska 0
Okładka ksiązki - Kraina Zeszłorocznych Choinek

Autorka bestsellerowej serii „Cztery Płatki Śniegu” zaprasza w kolejną podróż do świata pełnego zimowej magii! W pewien listopadowy...