Armin

Ach, Ci bracia van Lander!
Kto jest ze mną dłużej ten wie, że już pierwszy tom książki skradł moje serce. Nie mogłam pozostać długo w niepewności, dlatego z wielką ochotą sięgnęłam po kolejną część historii, tym razem dotyczącą tego "spokojniejszego" bliźniaka.
W związku z tym, że jest to druga część powieści braci van Lander, to polecam poznać "Tamto lato" w pierwszej kolejności, by mieć rozeznanie w temacie i w pełni gotowym przystąpić do czytania drugiego tomu. Musicie być przygotowani na doskonałą akcję, świetne przepychanki słowne i subtelne, aczkolwiek gorące sceny miłosne, rozgrzewające do czerwoności każdego po drugiej stronie książki. Nie zabraknie tu również wątku kryminalnego, co tylko podbija atencję i atrakcyjność tej pozycji.
Emocje! To jest właśnie to, co Agnieszka Lingas-Łoniewska dostarcza czytelnikowi w każdej swojej książce. Akacja "Armina" toczy się niebywale szybko i jest jak sinusoida czyli skoki napięcia gwarantowane. Narracja książki prowadzona jest dwutorowo, z perspektywy damskiej i męskiej, co przedstawia dwie strony medalu i czyni ją niebywale interesującą, bo przecież nie od dziś wiadomo, że kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa.
Autorka dała tej powieści pazura, tworząc niezwykle charyzmatycznych bohaterów. Natalia jest osobą odważną, wygadaną, przed którą świat stoi otworem, jednakże wszystko do czasu. Armin natomiast, jest z natury spokojnym i ułożonym mężczyzną, ale skrywa tajemnicę, z którą przyjdzie mu się zmierzyć. Ta mieszanka wybuchowa gwarantuje wielkie doznania i emocje sięgające zenitu.
Nie muszę chyba dodawać, że Agnieszka Lingas-Łoniewska ma wyjątkowy dar do tworzenia powieści, które czytają się same.
"Armin" to historia miłosna z nutką pikanterii, jednak nie daj się zwieść. Nie zabraknie tu również humoru i treści o zabarwieniu kryminalnym. Taka wielowątkowość podbija atrakcyjność tej książki i niewątpliwie powoduje, że historia braci van Lander powinna być szeroko promowana.

Informacje dodatkowe o Armin:

Kup książkę Armin

Ogniste serca
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Ogniste serca

Kiedy osiemnastoletnia Anna po wielu latach wraca do rodzinnego miasteczka w Teksasie, czuje się zagubiona i wyalienowana. Jako córka burmistrza traktowana...

Zakręty losu
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Zakręty losu

Zakręty losu to książka o miłości pierwszej, nieoczekiwanej i niezwykłej. Jej siła jest tak wielka, że odmienia ludzi i zdarzenia. I chociaż prowadzi...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;