Armin

„Byłem chodzącym kłamstwem i popieprzonym wyrzutem sumienia,który dawno temu okłamał własnego brata i teraz musiał z tym żyć”

❣Historia Milana totalnie mnie zachwyciła i z wielkim oczekiwaniem czekałam na Armina,który pod maską spokoju skrywał potężną dawkę ognia i tajemnic.W tej historii autorka kolejny raz zachwyca ilością emocji pomieszanymi z tajemnicami oraz niebezpiecznymi sytuacjami.Nikt nie może czuć się bezpiecznie,ponieważ znajdzie się osoba mieszająca w ich życiu.
Tajemniczy klub z maskami na twarzy i płynące z tego ogrom radości powoduje,że możemy poznać inną odsłonę postaci.Jest tajemniczo,gorąco i podniecająco.Dzięki temu nie potrafimy oderwać się od lektury!

❣Książka jest cudowną historią o poszukiwaniu samego siebie,skrywanych pragnieniach oraz radzeniu sobie z życiem podczas piętrzących się problemów.Pokazuje,że nie wolno się poddawać i pozwolić sobie pomóc,gdy ktoś chce tego!

❣ Postać Milana i Wiktorii z książki „Tamto lato” wiele wnosi do fabuły.Sa istotnymi osobami wspierającymi naszych bohaterów,gdy oni sami boją się przyznać do swoich uczuć!Wtedy wsparcie ma się w bracie i przyjaciółce!

❣Lektura idealna,aby spędzić miło wieczór z wieloma emocjonującymi chwilami dziejącymi się u bohaterów.Z nimi nie tylko zawitamy do bram „raju” i rozkoszy,ale również do prężnie działającej firmy.
Musicie koniecznie przeczytać książkę!
P O L E C A M

Kup książkę Armin

Boys from Hell
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Boys from Hell

Kiedy w grę wchodzą gorące uczucia, równie parne co teksańskie noce, nie liczą się konwenanse, lecz to, co jest sensem naszego życia. Do małego miasteczka...

Ogniste serca
Agnieszka Lingas-Łoniewska0
Okładka ksiązki - Ogniste serca

Kiedy osiemnastoletnia Anna po wielu latach wraca do rodzinnego miasteczka w Teksasie, czuje się zagubiona i wyalienowana. Jako córka burmistrza traktowana...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;