Assassin's Creed: Porzuceni

Tom 5 cyklu Assassin's Creed

"Assassin's Creed. Porzuceni" jest piątym tomem należącym do serii "Assassin's Creed".

Haythama Kenwaya szkolono w posługiwaniu się mieczem od kiedy był dzieckiem. Kiedy do jego domu włamują się uzbrojeni napastnicy, mordując jego ojca i porywając siostrę, Haytham broni ojca w jedyny znany sposób- zabija jednego z napastników.

Straciwszy rodzinę Haytham trafia pod opiekę tajemniczego nauczyciela, który szkoli go na śmiertelnie groźnego zabójcę. Pałający żądzą pomszczenia ojca rusza, żeby znaleźć winnych, nie ufając nikomu.

Haytham zostaje wciągnięty w odwieczne zmagania między asasynami, a templariuszami.

Kim był ojciec Haythama? Czemu do rodzinnego domu bohatera się włamano? Kto porwał siostrę Haythama?

Oliver Bowden pisze przyjemnym stylem pisania, który przypadł mi do gustu od pierwszych stron.

Powieść porusza takie tematy, jak więzi rodzinne, zagubienie.

Powieść przepełniona jest mnóstwem zabójstw.

Książka należy do gatunku fantasy.

I szczerze mówiąc, jak na razie poleciłabym całą serię. Zdecydowanie przypadła mi do gustu. Pomijając fabułę, która całkowicie mnie wciągnęła podobają mi się również okładki powieści.

Nie mogę się doczekać następnego tomu. Jestem zadowolona, że zdecydowałam się zacząć czytać tę cudowną serię, która mnie oczarowała. Zawsze lubiłam takie klimaty. Uważam, że książka jest warta poświęcenia jej uwagi.

Informacje dodatkowe o Assassin's Creed: Porzuceni:

Kup książkę Assassin's Creed: Porzuceni

Assassin's Creed: Podziemie
Oliver Bowden0
Okładka ksiązki - Assassin

Zhańbiony asasyn. Tajny agent. Misja - odkupienie. Londyn, rok 1862. Rewolucja przemysłowa trwa, powstaje pierwsza podziemna kolej. Kiedy w tunelu zostaje...

Assassin's creed. Czarna bandera
Oliver Bowden0
Okładka ksiązki - Assassin

Złota Era Piractwa. Śmiałków wabi Nowy Świat. Edward Kenway – arogancki młokos, syn angielskiego handlarza suknem, którego obsesją jest złoto –...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis