Bad mother

Współpraca reklamowa z @purple_book_wydawnictwo

"Bad Mother" Mia Sheridan

Ocena - 3/5

"Rozmawiali, owszem, być może odnaleźli nić porozumienia. Trochę spokoju. Ale jeśli chodziło o nich samych, nic się nie zmieniło. Wstał i, do diabła, miał nogi jak z waty. Zachciało mu się śmiać. Tylko ta jedna kobieta mogła sprawić, że chwiał się na nogach, i najwyraźniej nie miało znaczenia, czy miał lat siedemnaście, czy dwadzieścia dziewięć."

Macie autorów, przy których jedna z ich książek należy do jednych z waszych ulubionych, zaś kolejna.. w drugą stronę?

Ja tak właśnie mam z Mią Sheridan.

"Archer's Voice" to jedna z moich ukochanych książek, którą czytałam już kilka razy. Dosłownie oddałam jej swoje serce.

Kiedy pojawiła się możliwość, żeby zostać recenzentką jej kolejnej książki myślę sobie - o mój Boże TAK!

Byłam nastawiona bardzo pozytywnie, cieszyłam się na myśl, że kolejna jej książka mnie pochłonie..

Patrzę - thriller, moja ekscytacja rośnie, bowiem nie spodziewałam się czegoś takiego od tejże autorki.

No i się nieco rozczarowałam.

@love.ksiazkowe - to twoja wina! 😂

Teoretycznie powinno mi się podobać na maksa, ponieważ bliżej tej książce moim zdaniem do romansu, aniżeli faktycznie do thrillera.

W drugiej połowie książki było nieco lepiej, ale nadal nie na tyle, żebym poczuła takie - wow, to jest to!

No nie.

Sienny nie polubiłam, jej relacji z Gavinem chyba jeszcze bardziej. No nie kupuje ich uczucia, kompletnie nie.

Cała kryminalna otoczka została poprowadzona fajnie, ale bez fajerwerków. Nie miałam podczas czytania takiego poczucia, że nie mogę odłożyć książki, dopóki nie dowiem się co będzie dalej.

Zakończenie poszło nieco lepiej, bo faktycznie mnie zaskoczyło. Nie obstawiałam, że to ta osoba jest mordercą.

No i narracja trzecioosobowa..

Nie wiem, ja nie lubię, kiedy książka jest pisana w takiej narracji, chociaż są historie, gdzie nawet to mi nie przeszkadza. Tutaj zdecydowanie mi to przeszkadzało, ale to może być spowodowane całokształtem.

Żeby nie było - to nie jest najgorsza książka jaką czytałam. To nie jest zła książka. Po prostu nie porwała mnie jakoś szczególnie, nie czułam żalu rozstając się z bohaterami i wiem, że więcej do niej nie wrócę.

Jestem ciekawa innych dzieł spod pióra Mii. Póki co mam od niej jedną książkę, która osadziła się głęboko w moim serduszku i jedną, która po odłożeniu zdążyła wyparować z mojej głowy tak szybko, jak lekcje matematyki w szkole średniej.

"- Nie żyłem dotąd, Sienno, nie do końca - szeptał między pocałunkami. - Żyję dopiero teraz.

W odpowiedzi pocałowała go jeszcze namiętniej. Po raz pierwszy od lat poczuła, że ona też żyje, żyje naprawdę."

Informacje dodatkowe o Bad mother:

Wydawnictwo: Purple Book
Data wydania: 2024-01-24
Tytuł oryginału: Bad mother
Dodał/a opinię: zapiskimola

Tagi: Thrillery i suspens

Zobacz opinie o książce Bad mother

Kup książkę Bad mother

Bez powrotu
Mia Sheridan0
Okładka ksiązki - Bez powrotu

Nowy, osadzony we współczesnych realiach romans Mii Sheridan, bestsellerowej autorki ,,New York Timesa", jest jeszcze bardziej wartki, zmysłowy i szczery...

Bez winy
Mia Sheridan0
Okładka ksiązki - Bez winy

Nowa powieść autorki bestsellera „Bez słów” Kira nie ma grosza przy duszy, za to mnóstwo kłopotów. W przeszłości odebrano...