Bądź moim szczęściem

,, (...) każdy człowiek ma w sobie wystarczająco dużo siły, by się podnieść. Nie jeden, nie dwa razy, ale tyle ile będzie trzeba.''

,, Bądź moim szczęściem '' to nie jest zwykły romans! To książka, którą się przeżywa wraz z bohaterami i przenosi do świata sportu, by wygrać razem z nimi ten mecz! Ekscytacja, zaskoczenie i adrenalina towarzyszyły mi podczas czytania.

Heidi to dziewczyna żywioł! Ma przed sobą bardzo dobrze zapowiadającą się karierę sportową. Choć sport zawładną jej życiem, to i tak na podium jej życiowych priorytetów jest rodzina, która ją wspiera. Miłość to siatkówka, której oddaje całe swe serce!

Garett, przystojny trener drużyny siatkarskiej, po niezbyt miłych wydarzeniach, rozstaniu z narzeczoną postanawia zacząć od nowa, i zbudować swoje życiowe fundamenty w całkiem innym miejscu. I tu los zakpił z niego i nie pozostawił wyboru — zostaje trenerem dobrze zapowiadającej się żeńskiej drużyny siatkarskiej!

Heidi i Garetta połączy miłość do siatkówki, ale i uczucie, które nie miało prawa się zrodzić! Czy będą w stanie wygrać mecz życia ? Czy ich los z góry jest skazany na niepowodzenie?

Książka rewelacyjna!! Bardzo podobały mi się dialogi, jak i sama fabuła! ,, Bądź moim szczęściem '' porwała mnie od pierwszej strony! Uważam, że autorka wygrała w tym meczu 3:0, a ostatni serw był asem serwisowym!!! Ja osobiście polecam i czekam na drugi tom.

Informacje dodatkowe o Bądź moim szczęściem:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2021-01-29
Tytuł oryginału: Bądź moim szczęściem
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Zobacz opinie o książce Bądź moim szczęściem

Kup książkę Bądź moim szczęściem

Uwierz w nas
J. Dean0
Okładka ksiązki - Uwierz w nas

Kontynuacja bestsellera "Bądź moim szczęściem"! Amber Sky nie miała łatwego dzieciństwa, dlatego całe swoje życie poświęciła siatkówce. Kolejny sezon w...

Zizek's Politics
J. Dean0
Okładka ksiązki - Zizek

A critical introduction to the political thought of one of the most important, original and enigmatic philosophers writing today. Zizek's Politics provides...