Bądź moim szczęściem

J. Dean "Bądź moim szczęściem" 💟

"Ta książka zrodziła się z pasji.
Dla wszystkich tych,
którzy szukają jej w swoim życiu..."

Heidi Bliss to młoda, utalentowana siatkarka. Dzięki swoim umiejętnościom dostała szansę na dalszy rozwój w reprezentacji Detroit Mercy. Dziewczyna opuszcza swoje rodzinne miasto i zmierza ku spełnieniu marzeń. W drodze do Detroit przystaje na stacji benzynowej i tam zapoznaje tajemniczego mężczyznę. Nie spodziewa się, że jeszcze nadarzy się okazja do ponownego spotkania.
Garret po zawodzie miłosnym postanawia wyruszyć na poszukiwanie lepszej przyszłości, by sprawdzić się w roli szkoleniowca drużyny siatkarskiej.
Ona zawodniczka, on trener. Jak rozwinie się ich znajomość?

Oryginalny temat na fabułę, romans przeplatany ze sportem. Dzięki temu zabiegowi książkę czyta się z zaciekawieniem i pasją. Osobiście uwielbiam siatkówkę i nie sposób było oderwać się od lektury.
To motywacyjna powieść o dążeniu do celu, poświęceniu, rywalizacji, determinacji i miłości nie tylko do ulubionej dyscypliny sportowej. 🏐😍

Informacje dodatkowe o Bądź moim szczęściem:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2021-01-29
Tytuł oryginału: Bądź moim szczęściem
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: Karolina Wawrowska

Zobacz opinie o książce Bądź moim szczęściem

Kup książkę Bądź moim szczęściem

(...) każdy człowiek ma w sobie wystarczająco dużo siły, by się podnieść. Nie jeden, nie dwa razy, ale tyle ile będzie trzeba.

Zizek's Politics
J. Dean0
Okładka ksiązki - Zizek

A critical introduction to the political thought of one of the most important, original and enigmatic philosophers writing today. Zizek's Politics provides...

Uwierz w nas
J. Dean0
Okładka ksiązki - Uwierz w nas

Kontynuacja bestsellera "Bądź moim szczęściem"! Amber Sky nie miała łatwego dzieciństwa, dlatego całe swoje życie poświęciła siatkówce. Kolejny sezon w...