Bądź moją gwiazdą. Besties forever, część 1

Po młodzieżówki 13+ nie sięgam bardzo często,to tą historię pokochałam całym sercem.Wszystko to za sprawą ważnych tematów poruszanych w tej powieści.Niesie ona przesłanie nie tylko dla młodych czytelników,ale także dla rodziców i przyjaciół.
🌟Obserwujemy przyjaźń,która powinna zawsze nieść ze sobą szczerość i nie ukrywanie żadnych tajemnic,pomimo prośby innej osoby.
🌟Kolejnym ważnym elementem jest relacja dziecka z rodzicami.Zawsze powinna być szczera oraz nieść pomoc dziecku w rozwijaniu jego pasji.
🌟Muszę tu zwrócić uwagę na znajomość internetową i szczerość w czasie komunikowania się.Może być to fascynująca podróżą w celu poznania nowej,wartościowej osoby,ale także ogromnemym zagrożeniem.
💫Mogłabym tak wymieniać i wymieniać,ponieważ ta książka jest cudowna.Uczy,przestrzega,pokazuje szarą rzeczywistość osoby mało lubianej w szkole,jak również obrazuje początek znajomości,która może być bardzo wartościowa dla osoby wchodzącej w dorosłość.

💫Jest to książka idealna dla nastolatków(i nie tylko),która zabiera czytelnika w świat młodej bohaterki pragnącej się zakochać.Czytałam ją z ogromnym zainteresowaniem i przekazuje ją mojej nastoletniej córce,by poznała Tosię,pokazując świat nastolatki,która zmaga się z wieloma problemami.
💫Z całego serca polecam książkę

Informacje dodatkowe o Bądź moją gwiazdą. Besties forever, część 1:

Kup książkę Bądź moją gwiazdą. Besties forever, część 1

Far Far Away
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - Far Far Away

Wszystko zaczęło się od skradzionego pocałunku. Jednak w tym przypadku nie było mowy o szczęśliwym zakończeniu, gdyż obiekt westchnień zdawał się tego...

Malwina
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - Malwina

Czasami uczucie wsiąka pod skórę jak tusz i tworzy na niej unikatowy wzór. Malwina świetnie opanowała grę pozorów. Na co dzień nosi...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;