Bakuman tom 4

ROZSTANIA I POWROTY

W czwartym tomie "Bakumana" kariera dwóch głównych bohaterów zaczyna nabierać tempa. Co za tym idzie, przyspieszają także poboczne wydarzenia, a życie przynosi wiele zmian. Jak zwykle jednak całość czyta się tak znakomicie, z taką przyjemnością i takimi emocjami, że trudno jest się oderwać od tomiku.

Wakacje powoli dobiegają końca, a Mashiro zaczyna obawiać się, że Takagi nie zdąży z wymyśleniem obiecanej fabuły. Kiedy tak rzeczywiście się dzieje, chłopak zrywa współpracę z przyjacielem, a zaczyna działać sam. Ma pomysł na komiksowy kryminał, jednak nie potrafi przekuć stworzonej przez siebie postaci i pomysłów w coś konkretnego.
Tymczasem niczego nieświadomy Mashiro sam stara się stworzyć kryminał. Na wieść o ich rozstaniu i samodzielnych próbach redaktor postanawia wykorzystać sytuacje i pomóc im przygotować coś naprawdę niezwykłego, a jednocześnie w odpowiednim czasie znów połączyć obu na twórczej ścieżce. Co jednak będzie, kiedy obaj dowiedzą się o jego planie i postanowią go przechytrzyć?
Jednocześnie rozwija się kariera Azuki. Jednakże i tu pojawiają się problemy, które mogą wszystko zmienić. Co w takiej sytuacji z marzeniem jej i Mshiro?

Całość mojej recenzji na blogu: http://ksiazkarniablog.blogspot.com/2018/04/bakuman-4-tsugumi-ohba-takeshi-obata.html

Informacje dodatkowe o Bakuman tom 4:

Kup książkę Bakuman tom 4

Bakuman 7
OHBA Tsugumi, OBATA Takeshi0
Okładka ksiązki - Bakuman 7

Saikou i Shuujin decydują się przetestować wymyśloną przez siebie komedię jako one-shot z myślą o przyszłej serializacji. Czy ich manga spodoba się na...

Bakuman tom 1
Ohba Tsugumi, Obata Takeshi0
Okładka ksiązki - Bakuman tom 1

Pusta kartka. Coś do rysowania. Talent. Ciężka praca. Pomysł na fabułę. Czego tak naprawdę trzeba, aby stworzyć mangę? Jakie pułapki czyhają na tych, którzy...