Baletnice. Wschodząca gwiazda

Tom 5 cyklu Baletnice

[ RECENZJA ]

Elizabeth Barféty "Baletnice. Wschodząca gwiazda".
Wyd. Znak Emotikon

"Wschodząca gwiazda" to najnowsza część serii "Baletnice" dla dziewczynek. Tym razem główną bohaterką jest Włoszka Sofia.
   Książka opisuje historię młodej damy i jej pierwszych kroków w szkole baletowej w Paryżu. Jej trudności i niełatwe relacje z nowo poznanymi kolegami oraz koleżankami.
   Kiedy zagubiona dziewczyna odnajduje swój utracony pamiętnik wraz z nim dostaje tajemniczego maila od nowego "przyjaciela".
Dziwne zachowanie Sofii zastanawia grupę bliskich jej osób, którzy postanawiają dla bezpieczeństwa  łatwowiernej tancerki, poznać jej powiernika sekretów.
Gdy jednak okazuje się, że za wszystkim stał jej największy wróg, Włoszka postanawia na nowo przemyśleć wszystko, komu może zaufać a komu już nie.
   Kolejna z serii, równie wciągająca i bogata w wartości, które każdy z nas powinien w życiu mieć. W ciekawy sposób opisane problemy każdego w sumie ucznia i uczennicy, pouczająca w dyskretny i nieświadomy dla młodego czytelnika sposób.
Wartość przyjaźni, niebezpieczeństwo, jakie czyha w internecie, znajomość z kimś, kto podaje się za kogoś innego, z kimś kogo tak naprawdę nie znamy i ludzie, na których możemy liczyć... To wszystko czeka każdego młodego adepta nowej szkoły.

#zaczytanarolniczka #baletnice #wschodzacagwiazda #elizabethbarfety #nataliazmaczynska #znakemotikon #wydawnictwoemotikon #seriadladziewczynek #pieknewydanie #bogatawwartosci

Informacje dodatkowe o Baletnice. Wschodząca gwiazda:

Kup książkę Baletnice. Wschodząca gwiazda

Baletnice. Mimo wszystko
Elisabeth Barféty0
Okładka ksiązki - Baletnice. Mimo wszystko

Czy warto walczyć o marzenia mimo hejtu? Bruno domyślił się, kto przeciął opony w jego rowerze. Bardzo chciał porozmawiać o tym z mamą, ale nie mógł się...

Baletnice. W cieniu brata
Elisabeth Barféty0
Okładka ksiązki - Baletnice. W cieniu brata

Nie porównuj się z innymi. Bądź taki, jak chcesz. Colin ma już dość porównywania go ze starszym bratem. Nauka w elitarnej szkole baletu...