Będę przy tobie

Otulmy się świąteczną magią.

Franek zrobi wszystko, aby odbić się od finansowego dna i spełnić marzenia ukochanej narzeczonej, Leny. Niespodziewanie los się do nich uśmiecha, jednak czy ktoś mu w tym nie pomógł? Dlaczego w oczach Wioletty, kobiety sukcesu wiecznie czai się smutek?

„Będę przy tobie” to piękna, otulająca powieść o miłości i poszukiwaniu szczęścia. Jest pełna emocji i życiowych treści.

Zuza Kordel ma bardzo piękny, a zarazem lekki styl pisania, dzięki czemu przez książkę się płynie, a każde przeczytane słowo otula nas niczym śnieżna pierzynka. Muszę przyznać, że byłam przekonana, że jest to świetny debiut autorki, ale ku mojemu zdziwieniu ma już na koncie jedną książkę, którą bardzo chętnie przeczytam.

Czytając „Będę przy tobie” na mojej twarzy niejednokrotnie gościł uśmiech, ale i łzy wzruszenia. Franek i Lena to cudowna para, gdzie liczy się nie tylko miłość, ale i wzajemny szacunek oraz szczerość. Każdy z nas marzy o takim związku. Sama historia Wioletty była bardzo łatwa do rozszyfrowania, ale kompletnie mi to nie przeszkadzało. Wszystko przez to, że Zuza postarała się, by wzbudziła ona w czytelniku najwięcej emocji. Ból oraz smutek były tutaj namacalne.

„Będę przy tobie” to historia idealnie wpasowująca się w zbliżający się świąteczny klimat. Pełno tutaj tradycji świątecznych i zimowego klimatu. Ta książka jest gwarancją nie tylko pięknej miłosnej opowieści pomiędzy dwójką ludzi, ale i miłości rodzinnej. Zuza Kordel przypomina nam jak ważne są relacje rodzinne i, że powinniśmy o nie dbać.

Informacje dodatkowe o Będę przy tobie:

Wydawnictwo: Videograf
Data wydania: 2022-10-18
Dodał/a opinię: ktomzynska

Tagi: swiateczna obyczajowa

Zobacz opinie o książce Będę przy tobie

Kup książkę Będę przy tobie

Księga zaklęć