Będziesz moja

Tom 1 cyklu Ada Czarnecka i Krystian Wilk

“Ten nasz sprawca, gdyby się wziął za blondynki albo brunetki, to może w końcu znalazłby sobie żonę.”

Dziś opowiem wam o debiucie Darii Brzezińskiej “Będziesz moja”.

W Szczecinie działa seryjny morderca. Sprawca zabija młode, rudowłose kobiety. Przed morderstwem biorą one udział w pewnej uroczystości. Zostaje powołany zespół śledczych, w skład którego wchodzą: Ada rudowłosa profilerka, która jest powszechnie znana w komendzie jako spóźnialski leń i Krystian przystojny podkomisarz, który podrywa wszystkie kobiety w okolicy. Podczas śledztwa ich znajomość się zacieśnia. Czy uda im się rozwiązać zagadkę?

Zawsze boję się debiutów, że będzie źle, tym razem to było zupełnie niepotrzebne, bo “Będziesz moja” to idealne połączenie romansu z kryminałem. Głównych bohaterów nie da się nie lubić i im nie kibicować. Jak to określiła autorka od pewnego momentu zaczęli żyć swoim życiem i to widać :). Część romantyczna historii nie jest banalna, ani cukierkowa i bezproblemowa. Co do kryminalnej też nie mam się czego przyczepić, było naprawdę ciekawie i zaskakująco. Polecam !

Informacje dodatkowe o Będziesz moja:

Wydawnictwo: Otwarte
Data wydania: 2019-09-18
Dodał/a opinię: KarkaReads

Zobacz opinie o książce Będziesz moja

Kup książkę Będziesz moja

"Twój brat nas zabije, komendant nas dobije, twój przełożony wykopie dla nas dół a mój szef grabarz nas zakopie"

Byli wzorową rodziną. Zawsze szczęśliwi i uśmiechnięci, do bólu wręcz idealni i przez to nawet nudni. Taka rodzina często ukrywa jakiegoś trupa w szafie.

Nie odpuszczę
Diana Brzezińska0
Okładka ksiązki - Nie odpuszczę

Prokurator Sawicka nie zdążyła odetchnąć po swoim pierwszym szczecińskim śledztwie, a już dostała kolejną sprawę - która może ją przerosnąć. Morderca zabija...

Odejdziesz ze mną?
Diana Brzezińska0
Okładka ksiązki - Odejdziesz ze mną?

Finał bestsellerowej kryminalnej serii o duecie, w którym aż iskrzy. - Słyszałaś o seryjnym zabójcy ze Szczecina? - spytał Krystian. - Media nazwały...