Before. Chroń mnie przed tym, czego pragnę

Wydawnictwo: Między słowami
Data wydania: 2016-03-30
Kategoria: Romans
ISBN: 97883240-3572-4
Dodał/a opinię: Roksana

"Before. Chroń mnie przed tym, czego pragnę" należy do serii "After". Jest to historia podzielona na trzy części. Przed, podczas i po.

Życie Hardina można podzielić na to, co zdarzyło się przed poznaniem Tessy i na to, co zdarzyło się później. W tak krótkim czasie Hardin pozwolił, by Tessa stała się całym jego światem.

Nikt nie nauczył Hardina kochać. Zawsze był sam. Imiona kolejnych dziewczyn zlewały mu się w jedno. Pragnął ich dotyku, ale od uczuć trzymał się z daleka. Wtedy pojawiła się Tessa.

Miała być kolejną łatwą zdobyczą, kluczem do wygrania Zakładu. Jednak szarość jej oczu zaczęła prześladować go w snach , a kształt ust doprowadzać do szaleństwa.

Jest to powieść o miłości Hardina i Tessy z perspektywy Hardina.

Anna Todd pisze przyjemnym stylem pisania, który czyta się z przyjemnością.

Powieść opowiada o bezwarunkowej miłości i zmaganiu się z własnymi demonami.

Książka należy do gatunku romansu.

Polecam tę powieść każdemu miłośnikowi romansów, mam nadzieję, że pokocha tę serię tak samo jak ja.

Jeżeli natomiast gardzisz romansami, to nie ma sensu zaczynać serii, której nie docenisz, tak jak na to zasługuje.

Zobacz opinie o książce Before. Chroń mnie przed tym, czego pragnę

Kup książkę Before. Chroń mnie przed tym, czego pragnę

The Darkest Moon
Anna Todd0
Okładka ksiązki - The Darkest Moon

NOWA KSIĄŻKA AUTORKI BESTSELLEROWEJ SERII AFTER Jak odzyskać blask najjaśniejszych gwiazd? Karina tęskni za Kaelem bardziej, niż jest skłonna przyznać...

Bez siebie nie przetrwamy
Anna Todd0
Okładka ksiązki - Bez siebie nie przetrwamy

Związek Tessy i Hardina przeszedł wiele prób, ale po każdej z nich uczucie między nimi było coraz mocniejsze. Wszystko się zmienia, gdy Hardin odkrywa...

Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło