Bez wytchnienia

"Wierzyła w związki, w wyroki losu i przeznaczenie. Nic nie działo się przypadkiem. Wszystko zawsze miało swój cel." Bardzo ciekawa propozycja czytelnicza, powieść świetnie się czyta, przez kilka godzin pochłania naszą uwagę zapewniając bardzo dobry relaks z książką w ręku. Elementy obyczajowe, kryminału i sensacji intrygująco przeplatają się w mocno dynamicznej akcji. Wiele tajemnic i sekretów do odkrycia, demony przeszłości niedające o sobie zapomnieć, zaskakujące zwroty wydarzeń i sploty okoliczności prowadzące ku zaciśnięciu więzi między głównymi bohaterami. A wszystko zespala klimat wyrwanej przeznaczeniu przepowiedni o dwóch kobietach niosących niebezpieczeństwo i ocalenie. Trzeba przyznać, że autorka wykazała się dużą pomysłowością podczas komponowania porywającej fabuły, doskonale rozplanowała atmosferę podejrzliwości i wzrastającego napięcia. W każdym rozdziale książki czekają na czytelnika niespodzianki, które z zaciekawieniem i przyjemnością odkrywamy. Sympatyzujemy z wyraziście i przekonująco scharakteryzowanymi postaciami, doskonale odbieramy ich różnorodne emocje, lęki, obawy, zdumienie, niedowierzanie, ale również silną determinację w wyjaśnieniu nietuzinkowej zagadki. Dylan Sanders, znany telewizyjny dziennikarz śledczy, budzi się na weselu brata otumaniony środkami odurzającymi, a towarzysząca mu piękna kobieta znika bez śladu. Natychmiast rozpoczyna się śledztwo, a Dylan staje się głównym podejrzanym, gdyż jako ostatni widział kobietę i do tego w bardzo niejasnych okolicznościach. Jedyną osobą, która może pomóc dziennikarzowi w wyjaśnieniu pogmatwanej sytuacji wydaje się Catherine Hilliard, przyjaciółka panny młodej. Jednak czy nękające ją koszmary senne potęgujące strach pozwolą na trzeźwy osąd rzeczywistości? Jak bardzo mroczne wizje przyszłości i nieczytelne przywidzenia okażą się powiązane z prowadzonym śledztwem? Czy faktycznie do końca można poznać własną tożsamość, w pełni określić jej jednoznaczność? Na ile można zaufać rodzącemu się uczuciu i pełnemu oddaniu, powierzyć swój los w ręce drugiej osoby? Wszystkie wątki fascynująco zazębiają się, w kulminacyjnym momencie rozwijają w zaskakującym kierunku. Książka pozostawia czytelnika z poczuciem mocno satysfakcjonującej przygody. Nie trzeba znać wydarzeń pierwszego tomu, aby czerpać radość z czytania jej, choć z pewnością "Bez pamięci" i "Bez wytchnienia" tworzą całość intrygującej historii o braciach Sanders. bookendorfina.blogspot.com

Informacje dodatkowe o Bez wytchnienia:

Wydawnictwo: Bis
Data wydania: 2016-07-04
ISBN: 978-83-7551-489-6
Dodał/a opinię: Izabela Pycio

Zobacz opinie o książce Bez wytchnienia

Kup książkę Bez wytchnienia