Biblia CBD. Jak stosować konopie, aby wzmocnić odporność i żyć dłużej

Jeżeli jesteście tutaj ze mną już od jakiegoś czasu to dobrze wiecie, że jestem zakochana w konopiach. Od dawna badam ich dobroczynne działanie nie tylko na mój organizm, ale i na ciało. Na sklepowych pólkach możecie znaleźć z nią coraz więcej żywności, ale i kosmetyków. Warto wiedzieć co za sobą niesie ich stosowanie, a w tym przydatna może okazać się „Biblia CBD. Jak stosować konopie, aby wzmocnić odporność i żyć dłużej”.

Zacznijmy od tego, że może nie jest to swoisty poradnik jednak dość kompetentne źródło o konopiach, a przede wszystkim CBD. Nie znajdziecie tu medycznego żargonu, którego nie zrozumiecie. Autorka pomimo szczegółowego opisywanie wpływu CBD na nasz organizm robi to dość prostym językiem. Co najważniejsze powołuje się ona na rzetelne źródła wiedzy, a także własne doświadczenia z pacjentami.

Książka podzielona została na dwie części. Pierwsza opisuje same konopie, metody jej przyjmowania, a także nawiązuje do tego czy to bezpieczne. Odrazu mówię, że tak! Jednak, aby było to całkowicie bezpieczne należy robić to pod ścisłym okiem lekarza o czym autorka wspomina nie raz, nie dwa, a kilkadziesiąt razy.

Natomiast druga część to przede wszystkim opis wpływu dobroczynnego działania CBD, a nawet i THC w danych jednostkach chorobowych. Momentami nawet można traktować tę książkę jako instrukcję obsługi jak dokładnie podchodzić do tematu i w jakich ilościach dawkować sobie tę dobroczynną substancję.

Pani doktor wspomina także, że tak naprawdę o konopiach wciąż wiemy bardzo mało i dopiero się o nich uczymy. Jednak to co już wiemy może przynieść ogromną rewolucję w medycynie tylko musimy się na nią otworzyć.

Powiem Wam, że po przeczytaniu tej książki jest mi jeszcze bardziej przykro, że roślina która wykazuje tyle cennych właściwości w naszym kraju jest tak potępiana i niestety zakazana… Nie każdy musi się ze mną zgadzać i ją tak uwielbiać, ale swojego zdania nie zmienię. Jednak uważam, że warto zapoznać się z jej cennymi właściwościami zdrowotnymi, a w tym pomoże Wam „Biblia CBD”. Gorąco Was zachęcam do jej przeczytania.

Informacje dodatkowe o Biblia CBD. Jak stosować konopie, aby wzmocnić odporność i żyć dłużej:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-06-30
Kategoria: Medycyna i zdrowie
Tytuł oryginału: The CBD Bible: Cannabis and the Wellness Revolution that Will Change Your Life
Dodał/a opinię: ktomzynska

Tagi: Medycyna i zdrowie w ujęciu popularnym bóg

Zobacz opinie o książce Biblia CBD. Jak stosować konopie, aby wzmocnić odporność i żyć dłużej

Kup książkę Biblia CBD. Jak stosować konopie, aby wzmocnić odporność i żyć dłużej