Black nights

R🎶E🎶C🎶E🎶N🎶Z🎶J🎶A

„Czasem nie zależy mi,żeby się zatrzymać,iw takich momentach jest mi wszystko jedno,co się ze mną stanie”

Aurora Black, liderka jednej z bardziej znanych grupy rockowej Black Nights,to kobiece wydanie prawdziwego rockman’a.Dobra zabawa z morzem alkoholu, dragów, najlepszej kokainy i seks z całkiem przypadkowymi kolesiami, to niechlubnie wyróżnia ją spośród innych sławnych piosenkarek.
Śliczna buzia, wspaniała figura i ten niepowtarzalny zachrypnięty głos. Tyle dobra ulega codziennej autodestrukcji, gdyż ta samotna dziewczyna, tylko tak może zagłuszyć demony z przeszłości i próbować normalnie funkcjonować, nie zaniedbując kariery. Koledzy z zespołu i jej codzienne wspomagacze to obecnie, jedyna rodzina jaką posiada, ale nawet oni nie potrafią pomóc wyjsć jej z tego bagna wątpliwej przyjemności. Poznany na przyjęciu, lider innego rockowego zespołu Val, wyzwala w Aurorze, uczucia, o których istnieniu, od dłuższego czasu nie miała pojęcia, a stan, pod wpływem którego, życie jej i całego zespołu totalnie się zmienia, powoduje, choć z ogromnym trudem, buntem i wysiłkiem, że Autora ma szansę naprawić swoje życie, ale czy na pewno…

Niesamowita historia o tym jak będąc na szczycie, można szybciutko z niego spaść i jak sława, niekontrolowane zachowania i pociąg do używek, mogą doprowadzić do tragedii.

W takim świecie, w którym znalazła się Aurora Black, pieniądze, rozpoznawalność, zakochani fani, i cała otoczka bycia na szczycie, niestety nie tylko może dodać skrzydeł, ale także umiejętnie je podciąć, gdy pośród tylu ludzi jest się samotnym tak bardzo,że tylko to co otumania, może skutecznie odwrócić uwagę i na chwilę zapomnieć.
Poznajemy zagubioną dziewczynę, która za wszelką cenę oprócz tego, że nie chce dopuścić do głosu, ani serca, ani rozsądku, ani sumienia, to potrafi umiejętnie niszczyć siebie i wszystko wokół.

„Znowu jestem królową życia i mam wrażenie, że nad wszystkim panuję”

Świetnie napisana książka, poruszający trudy temat uzależnienia, ale przede wszystkim samotności, pomimo tłumu jaki znajduje się wokół. Bardzo fajny styl pisania.
Ciekawie wykreowani bohaterowie, ci główni, ale też ci drugoplanowi, no i na prawdę niesamowicie opisane emocje i walka głównej bohaterki, z innymi, ze sobą i o siebie.

Gratuluję udanego debiutu, bo ta historia ma w sobie coś takiego, co niezaprzeczalnie przyciąga, a niesforna i nie dająca się okiełznać bohaterka, może wzbudzić równie wiele sympatii, co oburzenia jej zachowaniem.

Gorąco polecam i już teraz z niecierpliwością czekam na kolejny tom, bo taki znak zapytania jaki funduje nam autorka na ostatniej stronie, to może na prawdę doprowadzić czytelnika, do palpitacji serca.

Za egzemplarz do recenzji dziękuję Wydawnictwu Waspos💕

Informacje dodatkowe o Black nights:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-05-17
Tytuł oryginału: Black nights
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Black nights

Kup książkę Black nights

Black Nights. Tom 1. Część 2
E. J. Arosh0
Okładka ksiązki - Black Nights. Tom 1. Część 2

Po maratonie koncertów i imprez, pełnych alkoholu oraz innych używek, Aurora Black postanawia się zmienić. Porzuca dotychczasowy styl życia i wydaje się...

Black nights. Tom 2. Część 1
E. J. Arosh0
Okładka ksiązki - Black nights. Tom 2. Część 1

Początek światowej trasy koncertowej Black Nights i Love To Death zdecydowanie nie zaczął się dobrze. Aurora jest na granicy załamania nerwowego i tylko...