Blada Śniąca

Tom 0.5 cyklu Czas Żniw

"Blada śniąca" Samanthy Shannon to powieść należąca do fantasy. Stanowi prequel do powieści "Czas żniw".

Powieść nie jest długa. Przeciwnie jest bardzo krótka dzięki czemu można powrócić do znanego świata z wcześniej wspomnianej przeze mne powieści i spędzić miło wieczór.

W tej powieści poznajemy Paige jako 0s0bę nieśmiałą i niepewną siebie. Jak  wiele musiała przejść żeby stać się nocnym wędrowcem? Tu ma szesnaście lat i pracuje dla Jaxona Halla podejrzewającego, że dziewczyna ma w sobie ogromną moc, która jeszcze się nie ujawniła. Czy złapanie niebezpiecznego poltergeusta grasującego w sercu Londynu to dla niej szansa? Przekonajcie się sami!

To historia o uwierzeniu w siebie, zyskiwaniu pewności siebie, przyjaźni czy dorastaniu.

Cóż jedyne, co mi zostaje to zapewnić, że gorąco polecam tę pozycję! Zdecydowanie należy do powieści godnych czasu i uwagi.

Jest napisana rewelacyjnie a sama historia jest dosyć oryginalna. Nie nudzi a wręcz mocno wciąga.

Polecam!

Kup książkę Blada Śniąca

Koniec maskarady
Samantha Shannon0
Okładka ksiązki - Koniec maskarady

Paige Mahoney po raz kolejny uniknęła śmierci. Wydarta ze szponów swoich ciemiężców umknęła do bezpiecznej kryjówki w Paryżu, gdzie los rzuca ją między...

Pieśń jutra
Samantha Shannon0
Okładka ksiązki - Pieśń jutra

Trzecia część bestsellerowego „Czasu żniw”. Po krwawych i brutalnych walkach Paige Mahoney zyskała odpowiedzialną funkcję – została...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz