Blade

Tom 1 cyklu Storm Riders MC

Connie to młoda kobieta, która po śmierci najbliższych musi radzić sobie sama. Nie byłoby to takim wyzwaniem, gdyby nie długi, jakie zostawił na jej barkach ojciec. Przez swoje oszustwa, mężczyzna ściągnął na córkę złych ludzi, którzy nie powstrzymywali się przed niczym.
Blade to członek klubu motocyklowego, który tworzyli byli żołnierze. Mężczyzna kiedyś obiecał zmarłemu przyjacielowi, że zajmie się jego siostra, żeby nie spotkało jej nic złego. Mężczyzna nie wie, że trochę się niestety spóźnił.
On twardy, stanowczy, siejący postrach i niestroniący od przelotnego i częstego seksu. Ona cicha, skryta i wystraszona szara myszka. Czy takie połączenie ma prawo bytu?
Czy Connie zaufa Blade'owi? Czy mężczyzna spełni dana obietnicę? Czy kobieta wyjawi mu prawdę o sobie? Czy mężczyzna zdecyduje się przestawić swoje życie dla jednej kobiety? Jak rozwinie się relacja Blade'a i Connie?
Muszę przyznać, że bohaterowie, których poznajemy w tej książce bardzo przypadli mi do gustu. Życie Connie i Blade'a ulega ogromnym zmianom i oboje muszą nauczyć się życia w nowej sytuacji. Pokazują skrywane wewnątrz siebie drugie oblicza. Do tego całą historia pokazuje świat silnych motocyklistów. Mężczyzn, którzy aż kipią testosteronem. Pokazani są tu typowi samce alfa, ale także kobieta, która potrafi pokazać pazury i charakter.
Książka mi się podobała. Były momenty strachu i zwątpienia, ale też nadziei i szczęścia. Było niebezpieczeństwo, ataki, zabójstwa. Była zazdrość i walka. Szok, przerażenie i obawa. Kłótnie, dogryzanie, słowne przepychanki. Rodzące się uczucie, pożądanie, namiętność i bardzo gorący romans.
Całość napisana jest lekkim i przyjemnym stylem. Historia jest bardzo wciągająca i naprawdę nie mamy ochoty się od niej odrywać. Czyta się ją bardzo szybko. Autorka jak zwykle nas nie zawiodła.
Jeśli lubicie świat silnych i dominujących mężczyzn, jeżdżących na motocyklach, w który wpleciony jest romans bez kwiatków i serduszek, ale za to pełen pożądania to zdecydowanie jest to książka dla was. Polecam.

Informacje dodatkowe o Blade :

Kup książkę Blade

Klątwa Berserkera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Klątwa Berserkera

Miłość, zdrada, zbrodnia i wielkie namiętności w scenerii kamiennych fortec, rycerskich potyczek i krwawych bitew. Czy klątwa rzucona przez konającą kobietę...

Parker Rain
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Parker Rain

Parker Rain mieszka w Newport News, jest właścicielem baru i ma reputację mordercy. Przesiedział - jak się okazało niesłusznie - rok w więzieniu. Podczas...