Blizny przeszłości

W moje ręce wpadł pakiet książek Krystyny Mirek.

Premiera pierwszego tomu "Blizny przeszłości" odbyła się 30.06.2021, natomiast pakiet miał swoją premierę 20.04.2022

O czym jest pierwszy tom?

Młoda policjantka Maja Sokołowska po piętnastu latach nieobecności wraca do małej miejscowości Borki, w której wiele lat temu zamordowano jej ojca. Maja miała wtedy siedem lat i tylko ona zna całą prawdę,  co wtedy stało się.  Aleksander Sokołowski był komendantem policji. Sprawca został złapany i skazany. Jednak kto tak naprawdę jest odpowiedzialny za śmierć jej ojca? Otóż Maja wróciła,  by to odkryć. Dlaczego zamordowano jej ojca? Dlaczego pewne osoby w miasteczku boją się,  że dziewczyna pozna sekrety  swoich rodziców i ich znajomych? Co tak naprawdę wydarzyło się wtedy? Kto okaże się przyjacielem,  a kto potworem?

Wow!!! Jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak autorka zaczęła cykl powieści kryminalnych. Gdy tylko przeczytałam zapowiedź wiedziałam,  że muszę przeczytać tę serię.  Nie spodziewałam się,  że to będzie taka świetna lektura. Nie mogłam oderwać się od tej książki.

Rewelacyjna fabuła. Mocno wciągający kryminał z wątkiem śledztwa. Dostałam mnóstwo emocji i wrażeń. Autorka świetnie buduje napięcie i stopniowo dowiadywałam się, co działo się wcześniej.  Jednak do końca nie miałam pewności,  co jeszcze wydarzy się.

Jeśli lubicie rozwiązywać śledztwa,  tajemnice z przeszłości,  nutkę niebezpieczeństwa  i małomiasteczkową społeczność to koniecznie przeczytajcie ten kryminał. Gwarantuję,  że nie będziecie nudzić się.  Zakończenie zachęca do sięgnięcia po kolejny tom. Miłośnicy kryminałów będą zachwyceni tą serią.

Fenomenalne historie, które warto przeczytać.

Polecam z całego serca!

Informacje dodatkowe o Blizny przeszłości:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2021-06-30
ISBN: 9788381955348
Dodał/a opinię: brunettebooks

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna bóg

Zobacz opinie o książce Blizny przeszłości

Kup książkę Blizny przeszłości

Zbrodnia jest jak drzewo (...). Do rozwiązania zagadki nie prowadzi prosta autostrada. Wątki rozwijają się raczej niczym korzenie. W różne strony. Ale wystarczy, że złapiesz choćby jeden, nawet najsłabszy. Każdy i tak doprowadzi cię do pnia.

Flowers
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Flowers

Ona jest żoną prezesa, wspaniałego mężczyzny. On młodym adwokatem, który właśnie odniósł pierwszy zawodowy sukces. Spotkali się przypadkiem, daleko od...

Dawne tajemnice
Krystyna Mirek0
Okładka ksiązki - Dawne tajemnice

RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA, ALE TO BLISCY KRZYWDZĄ NAJMOCNIEJ Majka próbuje rozwikłać tajemnicę śmierci ojca. Prawda jednak ma bardzo wysoką cenę...