Bóg nigdy nie mruga

Większość z nas miała gorszy moment w życiu. Coś poszło zdecydowanie nie tak jak byśmy sobie tego życzyli. Pewnie nie raz myśleliście, „Czemu znów ja? Czemu ja mam ciągle pod górę?” Wiedzcie, że nie jesteście sami. Tylko jak w miarę szybko podnieść się z tego dołka? Co z robić by zacząć żyć?

Książka Reginy Brett to pięćdziesiąt lekcji z podpowiedziami, co zrobić by ruszyć z miejsca. Autorka zawiera w nich własne doświadczenia jak i historie swoich znajomych. Pewnie nie jedna osoba sobie pomyśli „Też mi coś”, a ja wam powiem, że jednak coś. Podziwiam Reginę Brett za to, co przeszła w życiu i się nie załamała, nie przestała wierzyć w Boga a wręcz przeciwnie jeszcze bardziej ją to wszystko do niego zbliżyło, ale spokojnie ta książka jest dla każdego, wierzących czy też nie.

Wydawać by się mogło, że te lekcje są przecież takie proste, banalne, a jednak mają moc. To właśnie w tym tkwi cały sekret by stawiać małe kroczki, które tylko nas zmotywują do dalszego działania, a nie od razu skok na głęboką wodę, gdzie może się okazać, że jednak nie potrafimy pływać.

Książka długo czekała na moim regale, kiedyś ją kupiłam i tak stała sobie. Bałam się, że będzie za ciężka i temu ją odkładałam, wolałam przeczytać jakiś romans czy kryminał. Gdy w końcu po nią sięgnęłam to nie mogłam się od niej oderwać. Nim się obejrzałam, a czytałam już ostatnią lekcję.

Bardzo podobały mi się fragmenty z życia autorki. To pokazywało, że mimo iż los rzucał jej wiele kłód pod nogi, to ona je i tak przeskakiwała. Dodatkowo są to też takie małe podpowiedzi dla czytelnika, że tak naprawdę wystarczy mała drobnostka by ruszyć z miejsca.

Książkę jak najbardziej polecam, ja na pewno przeczytam pozostałe książki autorki, jedną nawet mam już na regale, wiec możecie się spodziewać, że też ją zrecenzuję.

Informacje dodatkowe o Bóg nigdy nie mruga:

Wydawnictwo: Insignis
Data wydania: 2012-11-07
Kategoria: Publicystyka
ISBN: 978-83-61428-35-0
Tytuł oryginału: God Never Blinks: 50 Lessons for Life's Little Detours
Tłumaczenie: Siara Olga
Dodał/a opinię: MrsBookBook

Zobacz opinie o książce Bóg nigdy nie mruga

Kup książkę Bóg nigdy nie mruga

Lekcja 18: Jeżeli zamknąłeś już za sobą drzwi przeszłości, nie zaglądaj przez dziurkę od klucza, bo możesz przegapić fakt, że otwierają się przed Tobą następne, które dadzą Ci więcej szczęścia niż te, które właśnie zatrzasnąłeś.

Twój Dziennik: 12 nowych lekcji i myśli na każdy dzień
Regina Brett0
Okładka ksiązki - Twój Dziennik: 12 nowych lekcji i myśli na każdy dzień

Przedstawiamy Twój dziennik Reginy Brett z 12 nowymi lekcjami napisanymi specjalnie dla polskich czytelników. Książki Reginy Brett cieszą...

Bóg nigdy nie mruga 2. 50 nowych lekcji na nasze czasy
Regina Brett0
Okładka ksiązki - Bóg nigdy nie mruga 2. 50 nowych lekcji na nasze czasy

Dziesięć lat temu ukazała się w Polsce pierwsza książka Reginy Brett Bóg nigdy nie mruga. Szybko podbiła serca czytelników. Nasz kraj pokochał autorkę...