Book Lovers

Kochani szczęśliwych walentynek dla wszystkich❤️🩷.

Przychodzę do was z recenzją książki idealną na dzisiejszy dzień. Ciekawi😉?

Jedno lato. Dwoje rywali. I zwrot akcji, którego nikt się nie spodziewał.

,,Book Lovers” autorstwa Emily Henry.

🩷Jest to lekka i zabawna książka obyczajowa, po której przeczytaniu zrobi się wam ciepło na sercu.

🩷Ta pozycja świetnie ukazuje schematy typowe dla tego gatunku literackiego, a jednocześnie wprowadza nieco świeżości do fabuły.

🩷Akcja jest płynna, dialogi nieprzeciągane, a i pojawia się tutaj wątek książkoholika, który po prostu uwielbiam🤗.

🩷Kolejnym wątkiem, który bardzo polubiłam to wątek miłości siostrzanej.

🩷Nora i Libby to siostry, które zupełnie różnią się od siebie. Jedna jest zapracowaną matką, a druga kobietą sukcesu, jednak ich więź jest silna i wyjątkowa. Tak dobrze się to czytało🙈.

🩷Oczywiście nie mogę nie wspomnieć o głównym motywie książki, czyli o relacji romantycznej między Norą a Charliem.

🩷Naprawdę spodobało, mi się to jak autorka opisała ich relację. Była naturalna, nieidealna, pełna zawiłości i taka po prostu ludzka.

🩷Czytanie sprawiało mi jeszcze większą przyjemność z powodu dobrze dopracowanej charakterystyki bohaterów.

🩷Postać Charliego jak dla mnie wymiata. Jest on zdecydowanie wart uwagi i zapamiętania.

🩷Główna bohaterka zaś przełamuje stereotyp romantycznej bohaterki biednej zapracowanej szarej myszki z prowincji, gdyż okazuje się pracoholiczką kochająca szpilki i duże miasta.

🩷Bardzo polubiłam wszystkich bohaterów tej książki.

🩷Jestem naprawdę zadowolona z lektury. Przez cały czas się uśmiechałam, w ogóle się nie nudziłam i skończyłam ją dość szybko.

Z całego serduszka polecam❤️🩷.

✔️Współpraca reklamowa z @wydawnictwo.kobiece 🩷

Informacje dodatkowe o Book Lovers:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2023-02-08
Tytuł oryginału: Book Lovers
Dodał/a opinię: za_czytamm

Zobacz opinie o książce Book Lovers

Kup książkę Book Lovers

Ludzie, których spotykamy na wakacjach
Emily Henry0
Okładka ksiązki - Ludzie, których spotykamy na wakacjach

Nowa wakacyjna powieść autorki bestsellera ,,Beach read"! Dwójka przyjaciół, dziesięć wakacyjnych wyjazdów i tylko jedna okazja, by się zakochać. Poppy...

Happy Place
Emily Henry0
Okładka ksiązki - Happy Place

Czy jedne wakacje mogą wszystko zmienić? Harriet i Wyn to para idealna - pasują do siebie jak świeża bułka z masłem, gin z tonikiem, Blake Lively i Ryan...