Bukiet pełen róż

Tom 3 cyklu Saga rodziny z Ogrodowej

"Bukiet pełen róż" to trzeci tom sagi rodzinnej osadzonej w realiach współczesnej polskiej wsi. Kontynuacja losów rodziny z ulicy Ogrodowej.
Liliana z córeczką całkowicie zaklimatyzowaly się w nowym miejscu. Lila przetrawiła swoje małżeństwo i traumatyczne przeżycia. Próbuję razem z Fabianem ułożyć sobie życie.
Tyle szczęścia nie ma jej kuzynka Klaudia Leszczyńska. Żyje wspomnieniami. To co stało się z jej dziesięcioletnią siostrą nie daje jej spokoju. Każdy związek kończy się fiaskiem. Mogłaby mieć każdego i wszystko o czym marzy jednak żyje w przekonaniu, że to klątwa babki Rozalii na niej ciąży.
Niespodziewanie na jej drodze staje komisarz Artur Solecki. Kiepski dowcip, perfekcjonista, nieprzekupny charakter i liczne romanse to jej znaki rozpoznawcze.
Jednak czy ich wspólne śledztwo coś w nim zmieni? Czy połączy ich tylko chęć odkrycia prawdy? Czy Klaudii uda się poznać przyczynę śmierci jej siostry?
Czego dowiemy się nowego o babci Rozalii?
Tajemnica sprzed, która nadal krąży nad rodziną czy w końcu zostanie ujawniona?

Pierwszy tom pochłonął mnie całkowicie.
Jednak to drugi tom stworzył piękny obraz odpowiedzi i rozwinięcia historii naszych bohaterów.
Natomiast trzeci tom jest tak pięknym rozwinięciem poprzednich, że chce się pochłonąć tę historię.
Oczarował i wciągnął, przeniósł do miejsca pełnego tajemnic.
Przez książkę się płynęło, to było tak dobre.
Bohaterowie świetni, tacy nasi, normalni, z sercem na dłoni, z codziennymi problemami.
Przeniosłam się kolejny raz do malowniczej wsi, starego dworku, przyjaciół, życzliwych sąsiadów.
To było cudowne spotkanie. Lilianę i jej córeczkę od samego początku polubiłam. Dalej im kibicuję i życzę najlepszego.
Do tego nawiedzony dworek prababci Rozalii czyli "Czarownicy z Ogrodowej". To wszystko tworzy cudowny klimat.
Wiecie co jest najpiękniejsze, że chce się tam wrócić, chce się znowu przeżywać to wszystko o czym napisała autorka.
To niebywały dar, żeby potrafić tak wciągnąć czytelnika i aby ten żył historią bądź co bądź fikcyjną.
Czekam na kolejne spotkanie z moimi przyjaciółmi z Ogrodowej.

Informacje dodatkowe o Bukiet pełen róż:

Wydawnictwo: Videograf
Data wydania: 2021-11-16
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Zobacz opinie o książce Bukiet pełen róż

Kup książkę Bukiet pełen róż

Duszący zapach bzu (audiobook)
Ewelina Maria Mantycka0
Okładka ksiązki - Duszący zapach bzu (audiobook)

Kontynuacja losów rodziny z ulicy Ogrodowej. Fabian i Lilka próbują zbudować swój związek na kruchym fundamencie zaufania. Miłość, której się nie spodziewali...

Mój do zapomnienia
Ewelina Maria Mantycka 0
Okładka ksiązki - Mój do zapomnienia

Dawno temu spadająca gwiazda zwiastowała, że niewypowiedziane życzenie mogło się spełnić.Calvin Dog Bard wybrał klub ponad rodzinę i dopiął swego –...