Burza w nim

Tom 3 cyklu Dogs of Hell

Burza w tobie kiedyś się uspokoi, Nash – powiedziała jego dziewczyna, nim zmarła.

Nashville Cava stracił nie tylko ją, lecz także dziecko, które miało być nadzieją na początek nowego życia w Danville, i cząstkę siebie wierzącą w budowanie przyszłości na kruchych fundamentach. To ona, Everly, była tą, która zmuszała go do utrzymania się na powierzchni, a potem odeszła, zostawiając go w pustce. Przeszłość pełna koszmarów, żałoby i żalu stworzyła Storma. Bracia i klub Dogs of Hell to wszystko, co mu pozostało. Nie potrafił zapomnieć, ale jako wiceprezydent młodszej gwardii musiał podejmować szybkie i ryzykowne decyzje. Nie wszystkim w Danville się to podobało. Nashville Cava był nie tylko członkiem klubu motocyklowego, lecz także ich zapewnieniem bezpieczeństwa i specem od komputerów.

Pewnej nocy, gdy myślał, że wszystko zawsze idzie po jego myśli, pewna dziewczyna w klubie wydała mu się znajoma. Tak bardzo przypominała mu zmarłą Everly, że Nash był w stanie uwierzyć w duchy. A gdy okazało się, że dziewczyna ma na imię tak samo jak jego zmarła ukochana, Storm przestał wierzyć w przypadek. To ona. Żyj i umieraj – to przecież była jej dewiza. Powróciła, aby wydrzeć z niego wszystko, co jeszcze mu po niej pozostało.

Everly Kamakura nadal żyła. Zmieniła tylko nazwisko, ale w niej nadal istniała ta cząstka, która krzyczała jego imię przez wiele lat w ciemności. Martwa. Powinna być martwa. Jak jej dziecko i marzenia.

Rosyjska mafia, skorumpowani gliniarze i wyścig o władzę w mieście. Everly wplątała się w to wszystko, nawet nie będąc częścią świata Dogs of Hell (...).

Informacje dodatkowe o Burza w nim:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-11-23

Kup książkę Burza w nim

Burza w nim - opinie o książce

Kolejna, 3 już część cyklu Dogs of Hell MC Kentucky. W tym tomie, poznajemy bliżej inną dwójkę bohaterów, których wcześniej znaliśmy tylko pobieżnie. Zatem co im się przydarzy? Jakie są moje odczucia po lekturze? Zapraszam Was do zapoznania się z moją recenzją.

Nashville Cava bardzo cierpiał po śmierci swojego nienarodzonego dziecka i ukochanej. Coś, co miało być nowym początkiem, stało się absolutnym końcem. Tak z ciągłego żalu i smutku, z Nasha powstał Storm. Rodzina i przyjaciele z klubu wspierali go jak mogli, jednak on nie potrafił zapomnieć. Wiedział, że jako wiceprezydent młodszej gwardii, musi się jednak trzymać w ryzach i podejmować odpowiedzialne decyzje. Bo oprócz członkiem klubu, był także specjalistą od wszystkiego, co było związane z komputerami i wszelkim oprogramowaniem.
Pewnego wieczoru, podczas wizyty w klubie, jedna z dziewczyn wydała mu się dziwnie znajoma. Wyglądała jak jego zmarła dziewczyna. Gdy okazało się, że nawet nazywa się tak samo, Storm przestał wierzyć w przypadki. Okazało się, że został oszukany a jego ukochana Everly wciąż żyje....
Do tego rosyjska mafia siejąca ferment, skorumpowani strażnicy prawa i walka o władzę...Everly choć nie jest członkinią klubu, wplątała się w te wszystkie afery całkiem nieświadomie...
Jak potoczą się losy tej dwójki? Czy przeznaczenie połączy ich na nowo? Jakie tajemnice wyjdą na jaw? Kto okaże się przyjacielem a kto wrogiem? Czy złe wspomnienia, mogą stać się w przyszłości tymi dobrymi? Odpowiedzi na te pytania, znajdziecie właśnie w lekturze.

Przyznam się Wam, że z początku byłam nieco przytłoczona tą powieścią. Niby wiedziałam, czego się spodziewać, bo znałam wcześniejsze części, ale... No. Nie mogłam się po prostu przemóc.🤷 Bardzo duża ilość bohaterów, sprawiała, że byłam dosyć pogubiona. Później dopiero zaczęłam czytać tę książkę z coraz większą przyjemnością. Porachunki gangów, wulgaryzmy i erotyka kipią tutaj dosłownie z każdej strony. To nie jest lekka historia. Jest pełna bólu i cierpienia. Jednakże są tez w niej zawarte takie wartości jak: przyjaźń, lojalność czy miłość.

Miło było ponownie spotkać się ze starymi znajomymi i poznać nieco bliżej kolejną dwójkę. Myślę, że jeżeli ukaże się następna, 4 część to również chętnie ją przeczytam. By dowiedzieć się, co przydarzyło się pozostałym bohaterom. Podsumowując, jeśli lubicie motocyklistów, erotykę i ostrą jazdę, to ta lektura będzie dla Was w sam raz. Ja ze swojej strony powiem, że to spotkanie z książką uważam finalnie za udane ;) . Przyznaję 7 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów ;)

[Współpraca barterowa z W
Wydawnictwo WasPos ]

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2023-02-10, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2023,

"Wcześniej nie zdawałem sobie z tego sprawy, ale teraz, kiedy zmierzyłem się z możliwością utraty jej, zrozumiałem, że pragnę dostać szansę, by wszystko naprawić."

Co byście zrobili, gdyby po 15 latach okazało, że Wasz ukochany/ukochana żyje? A wcześniej pochowaliście tę osobę.

W takiej sytuacji znalazł się właśnie nasz bohater, lecz zacznijmy od początku.

Nashville stracił miłość swojego życia wraz z nienarodzonym dzieckiem. Z Everly byli tylko nastolatkami, gdy mieli zostać rodzicami. W trakcie komplikacji kobieta i niemowlę nie przeżyło. Tak przynajmniej powiedziano mężczyźnie, który się załamał. Po wielu latach Storm spotyka w klubie dziewczynę łudząco podobną do zmarłej. Oprócz wyglądu łączy je jeszcze jedno, a mianowicie to samo imię. Czyżby to był aż taki zbieg okoliczności?

Okazuje się, że Everly wcale nie umarła. Powróciła do rodzinnego miasteczka pod innym nazwiskiem. Jaki jest prawdziwy powód powrotu kobiety? Przywiała ją chęć zemsty? 🤔

Kolejna tom przygód o chłopakach z Dogs of Hell. Podobała mi się poprzednia część, więc wiedziałam, że sięgnę po kolejną. Wątek MC w wykonaniu autorki jest bardzo dobrze opisany. Wciągający czytelnika w mroczny i niebezpieczny świat klubów motocyklowych. 🏍️🏍️

Autorka świetnie wykreowała bohaterów. Storm jest jak burza, której nie da się okiełznać. Jest również gotowy do poświęceń dla swojej rodziny i braci. Potrafi być bezwzględny, ale też opiekuńczy i troskliwy. Everly dużo przeszła jako nastolatka, ukształtowało to jej obecny charakter. Nie mogę jednak jej wybaczyć tego, że przez tyle lat okłamywała Nasha. Nie robi się takich rzeczy ukochanej osobie.

W książce nie zabraknie niebezpiecznych i krwawych momentów. Toczącą się ciągła walka o władzę, porachunki z mafią rosyjską, skorumpowani gliniarze to tylko przedsmak tego, co Was czeka. Tutaj nie ma chwili na nudę.

Oprócz nowych bohaterów nie zabraknie tych z poprzednich części. Wraz z zakończonym tomem nie musimy się żegnać z ulubionymi postaciami. Moją ulubioną jest Lynn. Z niecierpliwością wyczekiwałam scen z nią 😁.

Podsumowując, jeśli lubisz wątki MC, to książka idealnie wpasuje się w Twój gust. Polecam serdecznie.

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2023-01-18, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Szukacie romansu, który dostarczy Wam niesamowitych emocji i wrażeń?

"Burza w nim" to trzeci tom motocyklistów z Dogs of Hell.
Nashville Cava (Storm) stracił nie tylko dziecko, ale też ukochaną Everly.
Storm nie pogodził się z tym, że Everly odeszła zostawiając go w totalnej pustce. Bracia i klub Dogs of Hell to wszystko co mu pozostało.
Pewnej nocy okazuje się, że Storm został oszukany. Otóż w klubie spotyka dziewczynę podobną do zmarłej Everly. Okazuje się, że to naprawdę Everly.
O co chodzi? Dlaczego Everly okłamała i oszukała Storma?
Tego dowiecie się z tej książki.
Dostaniecie historię pełną emocji, która złamie Wam serca, ale pokaże też, że prawdziwa miłość nie umiera. Czeka Was prawdziwy rollercoaster emocjonalny. Żal, smutek, nienawiść, miłość, pożądanie, niebezpieczeństwo i nieoczekiwane zwroty akcji. Nie ma mowy o nudzie.
Główny bohater musiał zmierzyć się z bólem po stracie ukochanej. Jednak okaże się, że ona sfingowała własną śmierć i oszukała Storma. Ja nie mogłam oderwać się od tej książki. Koniecznie chciałam poznać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Dlaczego Everly to zrobiła? Co wyniknie z ich spotkania po latach?
Znajdziecie tutaj też porachunki gangsterskie rosyjskiej mafii oraz skorumpowanych policjantów. Kto wygra walkę o władzę w mieście?
Autorka genialnie buduje napięcie i trzyma w niepewności. Lekkie pióro autorki sprawia, że książkę czyta się szybko i z przyjemnością.
Polecam!

Nashville Cava właśnie doświadczył straty wszystkiego co najważniejsze. Stracił ukochaną kobietę i ich nienarodzone dziecko. Nad taką tragedią niezwykle ciężko jest przejść do porządku dziennego. Pozostała mu samotność i pustka.
   Lecz los nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Pewnej nocy w klubie widzi kobietę łudząco podobną do jego Everly...
    Everly nadal żyła. Zmieniła nazwisko ale nie tylko. To już nie jest ta sama osoba. Zbyt wiele wycierpiała. A teraz pragnie jednego. I to coś może jej dać tylko Nash. A to niesie ze sobą ryzyko. A jakby było mało, powrót na stare śmieci niesie ze sobą ryzyko, bowiem wplątała się w coś, co może ją wciągnąć pod powierzchnię.
    Rosyjska mafia, skorumpowani funkcjonariusze prawa oraz wyścig o władzę w mieście. To tylko garstka tego, z czym i z kim przyjdzie się im zmierzyć.
    Jak to się stało, że Everly jednak żyje? Jaki ma plan? Co zrobi Nash? Czy tych dwoje jest w stanie ponownie ze sobą być? Czy uda im się pokonać wszelkie przeciwności? Czy jest im pisanie szczęście?

Ewelina Maria Mantycka. Niezwykle pozytywna i ciepła osoba, która zaraża optymizmem. Jej książki są naszpikowane emocjami. Te powieści żyją. To jest czuć. Dlatego też sięgam po każdą kolejną premierę bez zastanawiania się. Wiem, że zostanę usatysfakcjonowana. Tak było i tym razem.
   Trzeci tom serii o bikerach okazał się być lekturą niezmiernie przejmującą. Ten bezmiar cierpienia głównego bohatera trafił wprost do mego serca. Ono pękło a łzy leciało także z moich oczu. Szczególnie, że historia Everly dołożyła swoją cegłę. To wszystko się skumulowało i dosłownie mnie przygniotło. Czułam całą sobą te wszystkie emocje. Ten żal. Tę rozpacz. Tę stratę.
    Relacja bohaterów była bardzo złożona. A przy tym niezwykle pasjonująca i wciągająca. Zatraciłam się w niej od samego początku. Do ostatniej kropki z uwagą śledziłam przebieg wydarzeń.
    Z wypiekami na twarzy i drżeniem serca przypatrywałam się temu wszystkiego co przyszykowała dla nich autorka. A namieszała i to zdrowo. Nie zabrakło intryg i spisków. Dreszczyku niepewności i adrenaliny. Akcji i dynamiki, które czyniły powieść nieodkładalną. Do tego wszystkiego świetna kreacja bohaterów. A wszystko na tle klubu motocyklowego. Tego specyficznego klimatu i rodziny motocyklowej.
   Kolejna świetna książka od autorki. Przewrotna, zaskakująca, gorąca i niosąca nadzieję. Zachęcam do czytania. Warto.

Polecam

Współpraca: Wydawnictwo WasPos

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2022-12-07, Ocena: 6, Przeczytałam,

Trzeci tom o seksownych i niegrzecznych motocyklistach,który obfituje w nieograniczona ilość niebezpiecznych zdarzeń połączoną z mafia rosyjska chcący osiągnąć swoje cele.Robi się bardzo niebezpiecznie mającą swoje skutki.Wtedy członkowie klubu motocyklowego maja nie lada problem,aby ochronić swoich najbliższych.

Druga część skupiona jest na historii Nash’a i Everly,których los nie oszczędzał od najmłodszych lat.Oboje po latach zmienili się w lód przez zaznany ból i stratę.Poruszany temat w tej historii jest dla mnie czymś osobistym.Zarówno kobiety jak i mężczyźni nie mogą zrozumieć stratę,która los często ich doświadcza.Ból,niezrozumienie,żal i smutek jest przedstawiony w realistyczny sposób.Pokazuje,że w życiu nie zawsze jest tak jakbyśmy wszyscy sobie zaplanowali.Jest poruszająco i smutno.Łza kręci się w oku gdy o tym się czyta.

Książka dzięki poruszanym tematom wraz z problemami klubu sprawia,że fabuła jest ciekawa i niezapomniana.Postać Everly jest jedna z moich ulubionych bohaterek.Pokazuje,że warto walczyć,pomimo porażek i niepowodzeń.Dopóki jest cień szansy,zawsze należy wierzyć,że marzenie zostanie spełnione🧡
Gorąco polecam wam książkę

Nash Cava przed wieloma laty stracił ukochaną i dziecko, które miało przyjść na świat. Do tej pory nie może poradzić sobie z ich stratą. Tym co trzyma go przy życiu to bracia oraz klub Dogs od Hell.
Pewnej nocy spotyka dziewczynę, która przypomina mu Everly. Kiedy okazuje się, że nieznajoma nosi takie samo imię co jego zmarła ukochana, mężczyzna przestaje wierzyć w zbieg okoliczności. To była jego ukochana Everly ! Mężczyzna myśli, że wróciła by zabrać mu to co mu po niej pozostało.  Tymczasem prawda okazuje się nieco inna.
Dwie pierwsze części cyklu Dogs of Hell były naprawdę dobre, ale Burza w nim po prostu wbija w fotel. Moim zdaniem to najlepsza część cyklu ! Dlaczego tak uważam? Przygody Storma i Everly trzymają w napięciu niemal do ostatniej strony. Książka była mrocznia. Intensywna. Nie raz łamała mi serce a przez to ciężko było ją czytać ze spokojem. Zagłębiając się w historię głównych bohaterów odczuwałam różnorakie emocje- dobre i złe.
Ani przez chwilę nie żałowałam, że ponownie odwiedziłam Dogs of Hell. Co prawda nie przepadam za ,,tekstami'', którymi były raczone wykreowane przez autorkę bohaterki, ale znajomym z gangu motorowego mogę je wybaczyć. Ostatecznie w chwili próby okazali się lojalnymi i empatycznymi ludźmi. I za to ich podziwiam a książkę oczywiście polecam. Fanki romansów powinny być nią zachwycone.

Słoneczniki po burzy
Ewelina Maria Mantycka0
Okładka ksiązki - Słoneczniki po burzy

Pierwsza część barwnej sagi rodzinnej, osadzonej w realiach współczesnej polskiej wsi. Liliana Kłosowska-Maj po pięciu latach trwania w toksycznym małżeństwie...

Duszący zapach bzu
Ewelina Maria Mantycka 0
Okładka ksiązki - Duszący zapach bzu

Kontynuacja losów rodziny z ulicy Ogrodowej. Fabian i Lilka próbują zbudować swój związek na kruchym fundamencie zaufania. Przesuwają granice o tyle, o...