Burza w nim

Tom 3 cyklu Dogs of Hell

"Wcześniej nie zdawałem sobie z tego sprawy, ale teraz, kiedy zmierzyłem się z możliwością utraty jej, zrozumiałem, że pragnę dostać szansę, by wszystko naprawić."

Co byście zrobili, gdyby po 15 latach okazało, że Wasz ukochany/ukochana żyje? A wcześniej pochowaliście tę osobę.

W takiej sytuacji znalazł się właśnie nasz bohater, lecz zacznijmy od początku.

Nashville stracił miłość swojego życia wraz z nienarodzonym dzieckiem. Z Everly byli tylko nastolatkami, gdy mieli zostać rodzicami. W trakcie komplikacji kobieta i niemowlę nie przeżyło. Tak przynajmniej powiedziano mężczyźnie, który się załamał. Po wielu latach Storm spotyka w klubie dziewczynę łudząco podobną do zmarłej. Oprócz wyglądu łączy je jeszcze jedno, a mianowicie to samo imię. Czyżby to był aż taki zbieg okoliczności?

Okazuje się, że Everly wcale nie umarła. Powróciła do rodzinnego miasteczka pod innym nazwiskiem. Jaki jest prawdziwy powód powrotu kobiety? Przywiała ją chęć zemsty? 🤔

Kolejna tom przygód o chłopakach z Dogs of Hell. Podobała mi się poprzednia część, więc wiedziałam, że sięgnę po kolejną. Wątek MC w wykonaniu autorki jest bardzo dobrze opisany. Wciągający czytelnika w mroczny i niebezpieczny świat klubów motocyklowych. 🏍️🏍️

Autorka świetnie wykreowała bohaterów. Storm jest jak burza, której nie da się okiełznać. Jest również gotowy do poświęceń dla swojej rodziny i braci. Potrafi być bezwzględny, ale też opiekuńczy i troskliwy. Everly dużo przeszła jako nastolatka, ukształtowało to jej obecny charakter. Nie mogę jednak jej wybaczyć tego, że przez tyle lat okłamywała Nasha. Nie robi się takich rzeczy ukochanej osobie.

W książce nie zabraknie niebezpiecznych i krwawych momentów. Toczącą się ciągła walka o władzę, porachunki z mafią rosyjską, skorumpowani gliniarze to tylko przedsmak tego, co Was czeka. Tutaj nie ma chwili na nudę.

Oprócz nowych bohaterów nie zabraknie tych z poprzednich części. Wraz z zakończonym tomem nie musimy się żegnać z ulubionymi postaciami. Moją ulubioną jest Lynn. Z niecierpliwością wyczekiwałam scen z nią 😁.

Podsumowując, jeśli lubisz wątki MC, to książka idealnie wpasuje się w Twój gust. Polecam serdecznie.

Informacje dodatkowe o Burza w nim:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-11-23
Dodał/a opinię: Anitka_170

Zobacz opinie o książce Burza w nim

Kup książkę Burza w nim

Protegowana
Ewelina Maria Mantycka0
Okładka ksiązki - Protegowana

Ana to protegowana mafii, piękna dziewczyna o mrocznej przeszłości. Sprzedana w młodym wieku, trafiła do Ogrodów Ying. Dawno przestała być lekkomyślna...

Duszący zapach bzu
Ewelina Maria Mantycka 0
Okładka ksiązki - Duszący zapach bzu

Kontynuacja losów rodziny z ulicy Ogrodowej. Fabian i Lilka próbują zbudować swój związek na kruchym fundamencie zaufania. Przesuwają granice o tyle, o...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;