Burza emocji

Tom 2 cyklu Druga szansa

💚 „Burza emocji” to historia,która dostarcza mnóstwo emocji podczas poznawania bliżej bohaterów.Ochrona przed prawem,zatajane tajemnice i mijający czas dało naszym postaciom wiele cierpienia i niezrozumianego opuszczenia w niewyjaśnionych okolicznościach.
Krok po kroku odkrywamy ich gorycz i żal,który nie zmalał.Dopiero poznanie całej historii i powodów ucieczki tłumaczy całe zachowanie.

💚Bohaterowie są bardzo barwnymi postaciami,które potrafią zaciekawić od samego początku.Nawet czasem głupie zachowanie nie powoduje,że ich potępiamy.Ich uczucie i spotkanie po latach rozpoczyna walkę z sobą samym i chęcią wyjawienia prawdy.Jest nie tylko ciekawie,ale również tajemniczo i ekscytująco.Dodatkowo postacie drugoplanowe dodają historii nowych elementów,dzięki którym robi się ciekawiej.

💚 Powieść pokazuje czym jest prawdziwe uczucia i co można dla niego zrobić.Bo kocha się raz i na zawsze.A skrywane sekrety zawsze wyjdą na światło dzienne,tylko trzeba poczekać na odpowiednią chwile.

💚Wspaniała historia z którą spędziłam miło i przyjemnie wieczór.Trzymałam mocno kciuki za bohaterów i ich walkę o miłość.
Gorąco polecam książkę 💚

Informacje dodatkowe o Burza emocji:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2024-01-31
Dodał/a opinię: Barbara Dębska

Zobacz opinie o książce Burza emocji

Kup książkę Burza emocji

Challenge accepted
Lena M. Bielska0
Okładka ksiązki - Challenge accepted

Wszystko zaczęło się od jednego wyzwania… Kiedy dołączenie do Siostrzeństwa zależy od tego, z kim przyjdziesz na imprezę otwierającą rok akademicki...

Burza uczuć
Lena M. Bielska0
Okładka ksiązki - Burza uczuć

Serena, za namową przyjaciółki i w przypływie chwilowej odwagi płynącej z dużej ilości wina, zakłada konto na portalu randkowym. Wreszcie po pięciu latach...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;