Cały jestem twój

"Cały jestem twój" Weroniki Tomali to bardzo dobry romans.

Młoda dziewczyna i to bardzo niezwykła bo albinoska, Liliana po śmierci dziadka, zaczyna życie w nowym miejscu. Podczas szukania pracy, trafia na ogłoszenie w jakim poszukują stajennego w stajni Wilczyńskich. Mieszkańcy nie mają dobrych opinii o Wilczyńskich. A mimo ostrzeżeń, dziewczyna nie waha się podjąć pracę, która jest spełnieniem jej marzeń. Natomiast w posiadłości jest ktoś, kto nie ma dobrych zamiarów wobec dziewczyny.

Czy Liliana znajdzie w sobię siłę by walczyć o siebie ?

Ta historia jest napisana z perspektywy obojga bohaterów. Autorka świetnie odzwierciedliła ich emocje, uczucia i rozmyślenia.
Ciekawym wątkiem jest tematyka koni. Dziewczyna razem z Dorianem mają te same zamiłowania i pasję, co zbliża ich do siebie z każdym dniem coraz bardziej. Liliana jest bardzo niepewną siebie kobietą, która przez całe życie była wyśmiewana za swoją odmienność.
Bardzo ciekawym wątkiem jest intryga, jaką pisarka wplątała w tą powieść. A zakończenie tej powieści, spowodowało u mnie dreszczyk strachu.

Piękna historia dwojga ludzi z całkiem innych światów, napisana lekkim stylem, który spowodował, że trudno było mi odłożyć tą historię na później 😍.

Ogromnie polecam ♥️

Informacje dodatkowe o Cały jestem twój:

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Data wydania: 2022-03-29
ISBN: 9788382025101
Dodał/a opinię: Dominika Witos

Zobacz opinie o książce Cały jestem twój

Kup książkę Cały jestem twój

Płynąc ku przeznaczeniu
Weronika Tomala0
Okładka ksiązki - Płynąc ku przeznaczeniu

Tam, gdzie znikają maski, triumfuje prawda. A prawda może zrodzić miłość. I może też zabić… Skromna studentka, Dominika, wyjeżdża na pierwsze...

Contadina. W sieci kłamstw
Weronika Tomala0
Okładka ksiązki - Contadina. W sieci kłamstw

Mafijne porachunki, tajemnice i miłość, która przetrwała wbrew wszystkiemu. Sofia i Fabio byli w dzieciństwie najlepszymi przyjaciółmi. Dla dziewczyny...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;