Chłopak, który pragnął kochać

Tom 2 cyklu Dziewczyna, która czuła zbyt mocno

Chłopak który pragnął kochać to wielki sztorm emocjonalny.

London i Tyler po uporaniu się z żałobą po bracie i kochanym stworzyli szczęśliwe małżeństwo. London ma swój butik z sukniami ślubnymi a Tyler ma rodzinę która dla niego jest najważniejsza. Jednak ich chwile szczęścia i spokoju trwają do czasu aż London przed domem znajduje magnes. Rzecz którą zawsze Jared ją obdarowywał. Zaczyna oglądać się za siebie i popadać w paranoję do czasu kiedy jej córka Scarlett mówi jej o tajemniczym przyjacielu. Wtedy też Jared postanawia się ujawnić i zawalczyć o córkę i swoją pierwszą i jedyną miłość. W tym "pochmurnym" czasie dla London i Tylera pojawia się kolejny osoba która przysporzy im cierpienia. Jest to matka Mii osoba, która wybrała narkotyki zamiast córki, przez co Tyler postanowił jej odebrać prawa do Mii. Kolejna osoba która chce zawalczyć o córkę która ma prawo ją poznać. Czy London i Tyler poradzą sobie z ilość trudnych chwil? Czy London wybierze sercem czy rozumem?

Druga część Dziewczyny która czuła zbyt mocno, trochę bałam się ją czytać, obawiałam się czy nie zostanie przytłoczona trudnymi tematami.
Plusy to na pewno relacje trójki bohaterów Tyler Jared i London dwóch braci którzy kochają jedną i tą samom kobietę. London po ujawnienie się Jareda zaczyna wątpić czy kocha odpowiedniego z braci, dlaczego jej serce bije szybciej przy żołnierzu. Jej walka, miotanie się między rozumem a serce jest doskonale ukazana, to nie łatwe kiedy po żałobie która była dla niej wyniszczająca staje przed nią osoba która miała nie żyć. Tyler osoba rozsądna i odpowiedzialna nie umie się pogodzić z zagrożeniem które niesie pojawienie się jego zmarłego brata. Boi się o rodzinę która dla niego jest najważniejsza. Utrata Scarlett którą adoptował po śmierci Jareda i London ukochaną matkę i żoną bez której nie wyobraża sobie życia. Jared osoba która poświęciła dla swoich armii swoje największe szczęście. Dowiaduje się o tym kiedy spotyka swoją córkę, postanowił się trzymać z daleka aby po raz kolejny nie burzyć szczęścia London, jednak kiedy ujrzał Scarlett przegrał walkę i postanowił zawalczyć o to co jego. Tych trzech bohaterów to wielki sztorm na morzu, każdy ma swój punkt widzenia, swoje emocje i myśli.
Minus jak dla mnie to za dużo o jedna osobę, matkę Mii. Autorka wplotła w trio kobietę która ma uświadomić London jak czuje się jej mąż kiedy ktoś zagraża odebranie córki. Jednak matka Mii nie jest stałym elementem, ona pojawia się i znika i jak dla mnie więcej przeszkadzała w historii braci i London niż dodawała większego dreszczyku. Osoba która już trudną historię bardziej przytłoczyła, przez to że autorka wplatała ją w momenty historii, była ale mało zauważalna..

Chłopak który pragnął kochać, książka która mnie trochę już przytłoczyła, ale uważam że ma w sobie mądrą, wartościową historię więc warto się z nią zmierzyć. Polecam.

Informacje dodatkowe o Chłopak, który pragnął kochać:

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2022-09-14
Dodał/a opinię:

Zobacz opinie o książce Chłopak, który pragnął kochać

Kup książkę Chłopak, który pragnął kochać

Niepokorna
Monika Cieluch0
Okładka ksiązki - Niepokorna

Czasami najbardziej szalone decyzje okazują się tymi najlepszymi Dla Ivy Storm ten rok nie mógł zacząć się gorzej. Właśnie rzucił ją narzeczony, a marzenie...

Czekoladowe zacisze tom 2
Monika Cieluch0
Okładka ksiązki - Czekoladowe zacisze tom 2

Oboje załamani rozstaniem, nie potrafią zapomnieć o swojej miłości.Bolesne sekrety ukrywane latami mogą zniszczyć ich kruche serca. Jack po rozstaniu...