Ch這pak taki jak ty

Kategoria: Dla m這dzie篡
Tytu orygina逝: A Boy Like You
Doda/a opini: slowamiksiazek

Ocena: 5.09 (11 g這s闚)

Recenzja pochodzi z bloga: https://slowamiksiazek.blogspot.com/2018/05/chopak-taki-jak-ty-ginger-scott.html

Josselyn Winters by豉 dziewi璚ioletni dziewczynk, kiedy Christopher j uratowa, a nast瘼nie znikn掖 z jej 篡cia. Osiem lat pó幡iej siedemnastoletnia Joss poznaje trzech nowych uczniów, baseballistów. TK'a, Leviego oraz Wessa. To w豉郾ie Wess przykuwa jej najwi瘯sz uwag i to w豉郾ie w nim zaczyna dostrzega ch這paka, który przed laty uratowa jej 篡cie. Kiedy dziewczyna mówi mu o swoich przypuszczeniach ten jest bardzo zdezorientowany i nie ma poj璚ia o czym ona mówi. Czy ten nowy ch這pak, to faktycznie Christopher czy po prostu 逝dz帷o jest do niego podobny?

Joss to siedemnastoletnia dziewczyna, która od o鄉iu lat musi si zmaga z wielkim baga瞠m. Ju nie jest t sam pe軟 篡cia dziewczynk, któr by豉 w wieku dziewi璚iu lat. Ta obecna Joss jest lekkomy郵na i czasami podejmuje g逝pie decyzje zagra瘸j帷e jej 篡ciu. Josselyn jest przyjemn postaci i przez wi瘯szo嗆 czasu j lubi豉m, aczkolwiek momentami mia豉m problem z jej zachowaniem. Wtedy musia豉m sobie przypomnie, 瞠 jest to ksi捫ka dla m這dzie篡 i opowiada ona histori nastolatki, która ma swoje problemy, buntuje si i w pewnym rodzaju próbuje zwróci na siebie uwag. Wess to cichy, skromny i nie鄉ia造 ch這pak. Jest dla Joss anio貫m stró瞠m, który chroni jej przy ka盥ej okazji. Zawsze jest tam dla niej, kiedy go potrzebuje. Moje serce dodatkowo skrad Kyle, najlepszy przyjaciel Josselyn. Obawia豉m si, 瞠 b璠zie to jeden z tych ksi捫kowych dupków, którzy specjalnie wszystko niszcz, ale zaskoczy mnie bardzo pozytywnie i okaza si by 鈍ietnym ch這pakiem. Z reszt w tej ksi捫ce ka盥a posta drugoplanowa mia豉 istotn rol. Ka盥a przyja潯 by豉 wspania豉, bo oni wszyscy wspierali siebie nawzajem.

Nawet nie wiem co napisa. Czy istniej s這wa, które s w stanie opisa, jak si czuje po przeczytaniu tej lektury? Jestem w ogromnym szoku. To by emocjonalny rollercoaster. Chocia przyznaje, 瞠 pierwsze rozdzia造 mnie nie porwa造 i mia豉m obawy co do dalszej cz窷ci, ale kiedy akcja si rozwin窸a.. wow! Z r瘯 na sercu mog napisa, 瞠 przy co najmniej dwóch sytuacjach mia豉m 透y w oczach. Relacja mi璠zy Wessem a Josselyn by豉 bardzo wyj徠kowa: pod wzgl璠em ich przyja幡i, jak i tej romantycznej cz窷ci. To by這 co niepowtarzalnego, uroczego i bardzo fajnie by這 uczestniczy w tej drodze, któr musieli przej嗆, 瞠by do siebie dotrze. Ale dodatkowo zaintrygowa豉 mnie relacja Joss z jej ojcem. Nie potrafili si dogada i obydwoje bardzo cierpieli z powodu sytuacji, która wydarzy豉 si kilka lat wcze郾iej. Koniec w ko鎍u obydwoje musieli zmierzy si z rzeczywisto軼i i po woli powróci do tej normalno軼i. Jedyn rzecz, której nie lubi i do której musz si przyczepi: niektóre dziwne sytuacje, które ci篹ko by這 nazwa rzeczywistymi. Mam nadziej, 瞠 to nie pójdzie w kierunku paranormalnym, bo b璠 bardzo zawiedziona. ZAKO哸ZENIE. Chyba najwi瘯szym zaskoczeniem dla czytelnika by這 to, co wydarzy這 si pod koniec ksi捫ki. Z jednej strony p瘯這 mi serce, a z drugiej czuj dezorientacj. Chce wiedzie co wydarzy si dalej!!???

“Zawsze b璠 o ciebie walczy. Nie potrafi inaczej.”

"Ch這pak taki jak ty" to nie jest tylko historia dwójki m這dych ludzi, mi璠zy którymi zrodzi這 si jakie uczucie. To tak瞠 historia o przetrwaniu, rodzinie, wcale i przyja幡i.

Kup ksi捫k Ch這pak taki jak ty

Zobacz tak瞠

Zobacz opinie o ksi捫ce Ch這pak taki jak ty
Inne ksi捫ki autora
Dziewczyna taka jak ja
Ginger Scott 0
Ok豉dka ksi您ki - Dziewczyna taka jak ja

Wyczekiwana kontynuacja bestsellera "Ch這pak taki jak ty"! Joss kilkakrotnie unikn窸a 鄉ierci. Za ka盥ym razem ratowa j jeden ch這pak. Ch這pak, który...

Zapadnij w serce
Ginger Scott 0
Ok豉dka ksi您ki - Zapadnij w serce

Autorka ksi捫ki ,,Ch這pak taki jak ty" przywraca wiar w drug szans Po tragicznych wydarzeniach z przesz這軼i Rowe próbuje pouk豉da sobie 篡cie...

Zobacz wszystkie ksi捫ki tego autora
Recenzje miesi帷a
Tylko dla doros造ch