Ch這pak taki jak ty

Kategoria: Dla m這dzie篡
Tytu orygina逝: A Boy Like You
Doda/a opini: Paulina Balcerzak

Ocena: 5 (13 g這s闚)

Joss w dzieci雟twie uratowa pewien ch這piec. Jednak zaraz po tym wydarzeniu znika. Po kilku latach w 篡ciu dziewczyny pojawia si osoba bardzo podobna do jej bohatera m這do軼i. Problem polega na tym, 瞠 inaczej si nazywa. Czy Christopher mo瞠 by Wesem? Co si wydarzy這 tych kilka lat temu? Czy Wes ponownie uratuje dziewczyn? Czy Joss u這篡 sobie 篡cie i spe軟i marzenia?

Wystarczy這 mi przeczyta opis i od razu wiedzia豉m, 瞠 ta ksi捫ka z豉mie mi serce, poruszy najczulsze punkty i ci篹ko b璠zie mi si po niej pozbiera. I tak si w豉郾ie sta這! Ta ksi捫ka to jedna z moich najwi瘯szych zaskocze tego roku!

Historia jest bardzo smutna i taka przyprawiaj帷a o melancholi. Wszystko co z貫 mo瞠 si komu przydarzy, w豉郾ie sta這 si bohaterom. Po prostu ogrom tragedii a przygniata. To ksi捫ka, która Was zachwyci, ale jednocze郾ie zasmuci.

Bohaterowie s barwni i 鈍ietnie wykreowani. Ka盥a posta by豉 inna i wyj徠kowa. Joss zosta豉 przez los bardzo 幢e potraktowana. Najpierw o ma這 co nie zgin窸a, potem jej rodzice si rozwiedli i ojciec zacz掖 pi. Dziewczyna by豉 zdana sama na siebie. Bardzo szybko musia豉 dorosn望, zacz窸a si buntowa. Przesta豉 si uczy, zacz窸a pali i pi. Jedyne czego nie unika豉 to sportu. To by豉 rzecz, której nie odpuszcza豉 i czu豉 si w tym dobrze i pewnie. Naprawd j polubi豉m i wspó販zu豉m z ca貫go serca za to, co jej si przytrafi這. Za to Wes jest bardzo ci篹ki do opisania. Przez wi瘯szo嗆 ksi捫ki jest bardzo tajemniczy i ma這 o sobie mówi. Nie powiem, uwielbiam go, no ale za ma這 o nim si jeszcze dowiedzia豉m! Bohaterowie drugoplanowi, jak rodze雟two Wesa czy przyjació趾a Joss, byli cudni! Chcia豉bym si z takimi osobami przyja幡i! Byli lojalni, zabawni, pomocni i zawsze mo積a by這 na nich polega!

O dziwo jak na taki m這dzie穎wy romans akcji jest naprawd sporo. Ja przynajmniej nie mia豉m odczucia, 瞠 czego mi brakuje lub powie嗆 nie jest dynamiczna. Bardzo mocno prze篡wa豉m to, co dzia這 si w ksi捫ce i po prost nie mog豉m si od niej oderwa!

Jedyne co mog豉bym lekko zarzuci tej ksi捫ce, to jaki 鈔edni styl pisania. Na pocz徠ku, mimo 瞠 wydarzenia by造 ciekawe, to styl autorki tak mi nie pasowa, 瞠 ksi捫k na jaki czas od這篡豉m. Dlatego tak wol uprzedzi, 瞠by軼ie nie rezygnowali z powie軼i ju na samym pocz徠ku, bo Wam styl nie podpasuje. Pó幡iej jest lepiej, zw豉szcza jak b璠 relacje z meczy i opisy rzutów czy odbi.

Dlatego je瞠li macie ochot na naprawd dobr i emocjonuj帷 powie嗆, to Ch這pak taki jak ty, b璠zie idealnym wyborem. Ja jedynie mog czeka na kontynuacj, bo zako鎍zenie mnie zniszczy這 i jestem z豉, 瞠 nie mam drugiego tomu od razu pod r瘯. Jednak mam nadziej, 瞠 si璕niecie po t powie嗆, bo naprawd warto!

Kup ksi捫k Ch這pak taki jak ty

Zobacz tak瞠

Zobacz opinie o ksi捫ce Ch這pak taki jak ty
Inne ksi捫ki autora
Zapadnij w serce
Ginger Scott 0
Ok豉dka ksi您ki - Zapadnij w serce

Autorka ksi捫ki ,,Ch這pak taki jak ty" przywraca wiar w drug szans Po tragicznych wydarzeniach z przesz這軼i Rowe próbuje pouk豉da sobie 篡cie...

Cry baby
Ginger Scott 0
Ok豉dka ksi您ki - Cry baby

Wype軟iona emocjami pi瘯na opowie嗆 autorki bestsellera "Ch這pak taki jak ty" o dorastaniu i trudnej mi這軼i Siedemnastoletni Tristan Lopez jest wierny...

Zobacz wszystkie ksi捫ki tego autora
Recenzje miesi帷a
Okna z widokiem na Weron