Chłopiec bez nazwiska

"Chłopiec bez nazwiska" to przejmująca historia, przy której wylałam morze łez, a serce łamało się na pół!

Magda to dziewczyna, która wzięła na swoje barki wychowanie młodszej siostry Darii. Odpowiedzialność za jej wychowanie, a także dobro sprawiło, że jej życie poszło na drugi tor. Wsparcie, jakie miała to jedynie ze strony Wiktora i to właśnie z nim planowała spędzić życie, lecz życie zweryfikowało jej plany o spokojnym życiu u boku mężczyzny! Co takiego się wydarzyło w życiu Magdy? Czy będzie miała jeszcze szansę na szczęśliwe życie? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie przeczytajcie książkę, by znaleźć odpowiedzi na pytania!

Tytuł książki wzbudził moje zainteresowanie! I właśnie takiej historii się spodziewałam, która daje do myślenia, łamie serce i przede wszystkim wyciśnie łzy! Historia Magdy nie jest łatwa, kobieta oddała swoje marzenia, swoje życie, by jej siostra mogła żyć jak inni, a to, co otrzymała w zamian to złamane serce! Wielokrotnie zastanawiałam się podczas czytania, czy jej decyzje były dobre, a może źle zrobiła i fala przykrych zdarzeń, by nie miała miejsca, lecz to tylko gdybanie, bo tak jak w życiu nie mamy szans cofnąć czasu, by pójść inną drogą!

Czego możecie oczekiwać od książki, otóż ja uważam, że wielkiej odskoczni! Prawdziwej historii, która mogłaby mieć miejsce w naszym codziennym życiu! Historia nie tylko Magdy, a chłopca zagubionego, szukającego prawdy, która została mu odebrana lata temu. Czy będziecie zadowoleni? Tak, zdecydowanie tak! Emocje w książce towarzyszą już od pierwszej strony i nie odpuszczają, one wręcz narastają z każdą kolejną stroną! Muszę koniecznie napisać, że autorka ma bardzo przyjemny styl, fabuła wciąga, a styl sprawia, że książkę się chłonie! Polecam!

Informacje dodatkowe o Chłopiec bez nazwiska:

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2022-01-31
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Tagi: obyczajowe proza polska

Zobacz opinie o książce Chłopiec bez nazwiska

Kup książkę Chłopiec bez nazwiska

Włoska szkoła gotowania
Renata Duczyńska-Surmacz0
Okładka ksiązki - Włoska szkoła gotowania

"Myślisz, że cudownych włoskich potraw można skosztować tylko w superdrogich restauracjach? Nieprawda! Włoscy mistrzowie smaku uchylają rąbka tajemnicy...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;