Club Sensual Desire. Zaufaj przeznaczeniu

Kilka lat temu świat Duncana rozsypał się w pył. Jego ukochana przegrała walkę z chorobą a on sam pogrążył się w smutku. Rozwija się biznesowo, ma kilka ekskluzywnych klubów nocnych ale zamknął swoje serce na miłość.
   Co nie oznacza, że odciął się całkowicie od seksu. Wręcz przeciwnie. Właśnie w Sensual Desire pozwala sobie na wszystko.
   Ale jest małe światełko w tunelu. Pełne uniesień spotkania z Adeline. Z kobietą, która go pokochała, o czym on sam nie ma zielonego pojęcia. Ale idą na pewien układ...
   Tylko jak ma walczyć z duchem kobiety? Jak dotrzeć do serca mężczyzny? Czy on na to pozwoli? Na co się zgodzili? Co z tego wyniknie?

W pierwszym tomie, "Niebezpieczny układ" poznaliśmy historię Julianny i Austina. Teraz przyszła pora na kolejną parę. Na Duncana, przyjaciela Austina, i Adelinę, przyjaciółkę Julianne.
   Od razu na że zaznaczę, że ten tom nie jest bezpośrednią kontynuacją i można go czytać bez znajomości pierwszej części. Co nie znaczy, że nie warto, bo warto!
   W "Zaufaj przeznaczeniu" para z pierwszej części również się pojawia a ich obecność wcale nie jest przypadkowa. Wręcz przeciwnie. Mają istotne rolę i bardzo dobrze się ze wszystkim połączyli. Idealne spoiwo.
   Autorka i tutaj nie szczędziła ognia. Odważnych scen, które zdecydowanie działały na zmysły. Wkraczamy w świat niegrzecznych i lubieżnych zagrywek. Świat, który nie jest dla każdego. A główny bohater to uwielbia.
   Bardzo ładnie autorka nakreśliła historię Duncana. To dlaczego stał się taki a nie inny. Udało się go utrzymać w ryzach i stworzyć niezwykle interesującą postać. Co wcale nie znaczy, że mnie nie denerwował, bo podnosił mi ciśnienie tak gwałtownie, że bałam się iż moje serce tego wszystkiego nie wytrzyma. No mówię wam, kilka razy łapałam za patelnię z zamiarem wtargnięcia do powieści, hihi.
   Adeline została wykreowana na postać dobrą, spokojną i empatyczną. Po części wrażliwą. Może troszkę łatwowierną i zbyt szybko ulegającą namowom ale dzięki tej niedoskonałości postępowań wyszła jest realność.
   Relacja głównej pary bohaterów nie należała do łatwych. Ba, była piekielnie trudna. Z początku miałam wrażenie, że została skazana na niepowodzenie i praktycznie to uczucie do samego końca mnie nie opuszczało.
   To, co się tutaj działo to totalny rollercoaster. Intrygi, zagrywki poniżej pasa, sensacja, żar i ogień. Mamy tutaj wszystko, ci czyni tą książkę niezmiernie emocjonalną. Pełną przewrotności losu. Nie raz moje serce ściskało się ze smutku. Nie raz w mych oczach lśniły łzy.
   Moim zdaniem to najlepsza powieść autorki. Serio. Porwała mnie i dałam się wyciągnąć w tę niesamowitą historię.

Polecam.

Kup książkę Club Sensual Desire. Zaufaj przeznaczeniu

Club Sensual Desire. Brutalne zagranie
K.A. Zysk0
Okładka ksiązki - Club Sensual Desire. Brutalne zagranie

Porachunki. Intrygi. Brutalność. Zaufanie. Seks. Miłość. Abigail zawsze zdobywała to, co chciała, nie patrząc na uczucia innych, ale zmieniła się. Pogodziła...

Club sensual desire. Niebezpieczny układ
K.A. Zysk0
Okładka ksiązki - Club sensual desire. Niebezpieczny układ

Pożądanie. Bogactwo. Tajemnica. Seks. Miłość. Julianne i Austin padają ofiarami spisku rodziców, którzy chcą zaaranżować ich małżeństwo. Kobieta jest...