Club Sensual Desire. Zaufaj przeznaczeniu

Pełna emocji, namiętności i ostrego seksu powieść o tym, że tajemnice zawsze wychodzą na jaw, a z przeszłością należy się zmierzyć, by móc budować siebie na nowo. Serdecznie polecam!

K.N. Haner

Pożądanie. Luksus. Seks. Miłość

Duncan Frensby jest właścicielem dobrze prosperujących, ekskluzywnych klubów nocnych. Przez chorobę stracił miłość swojego życia i od tej pory zamknął się na jakiekolwiek uczucia. Jego jedyną rozrywką są seksualne rytuały w Sensual Desire oraz spontaniczne i pełne uniesień spotkania z Adeline.

Adeline już od dawna zakochana jest w Duncanie. Wie, że on nie zapewni jej miłości. Mimo wszystko stara się do niego zbliżyć i dowiedzieć się, dlaczego broni się przed uczuciami.

Gdy odkrywa jego tajemnicę, okazuje się, że jest na przegranej pozycji. Jak ma walczyć z duchem ukochanej Duncana? Czy warto grać w tę grę i spełniać jego erotyczne fantazje?

Przesiąknięta namiętnością oraz elementami BDSM opowieść, w której najważniejsze są emocje! Ta historia rozpali Twoje zmysły.

Informacje dodatkowe o Club Sensual Desire. Zaufaj przeznaczeniu:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2022-03-09

Kup książkę Club Sensual Desire. Zaufaj przeznaczeniu

Club Sensual Desire. Zaufaj przeznaczeniu - opinie o książce

Tragiczne wydarzenia zawsze należy zostawić gdzieś ukryte w pamięci i zacząć żyć dalej. Rozpamiętywanie przeszłości zwłaszcza tej bolesnej w żaden sposób nam nie pomoże, a może sprawić tylko to, że staniemy się zgorzkniali i nie będziemy potrafić otworzyć się na nowe doznania. Życie jest jedno, więc nie warto tkwić w przeszłości.

Zarys fabuły

W książce spotykamy Adeline i Duncana przyjaciół bohaterów z pierwszego tomu tejże serii. Kobieta podkochuje się się w mężczyźnie bez wzajemności, co sprawia, iż bardzo cierpi. Duncan nie chce dopuścić do swego serca Adeline, gdyż cały czas jest w nim Amelia, która przed kilku laty była jego narzeczoną. Niestety kobieta zmarła niedługo przed ich ślubem wskutek śmiertelnej choroby z czym Duncan nie potrafi się pogodzić. Adeline jest w stanie zrobić wszystko dla Duncana, by się do niego zbliżyć, nawet decyduje się na chodzenie do Clubu Sesnual Desire w celu realizacji fantazji Duncana związanych z BDSM. Kto stanie na drodze Duncana i Adeline i czego się dopuści względem młodych bohaterów? Jak potoczą się relacje między Duncanem i Adeline? Jaki będzie koniec tej historii? O tym w książce „Club Sensual Desire. Zaufaj przeznaczeniu” autorstwa K.A. Zysk.

Przeszłość

Duncan nie potrafił pogodzić się ze śmiercią ukochanej i dlatego wszelkie kobiety, które stanęły na jego drodze nie potrafiły przebić się przez mur wokół jego serca. Nauczył się zagłuszać trochę te myśli chodząc do klubu gdzie oddawał się uciechom związanym z BDSM, ale to nie rozwiązało problemu. Niestety wiele osób po takiej stracie nie potrafi się podnieść i zawalczyć o lepsze jutro. Szczęśliwie Adeline jest uparta i nie poddaje się tak od razu, ale o jej staraniach i ewentualnych skutkach przeczytacie już sami. Przypadek Duncana jest doskonałym przykładem tego, że ludzie oziębli, zgorzkniali itd. nie zawsze są tacy z natury, gdyż czasem skrywają bolesny sekret będący przyczyną ich postępowania. Tylko druga osoba może pomóc w walce z cieniami przeszłości.

Podsumowanie

Książkę czytało mi się płynnie, choć niektóre elementy z wydarzeń lub zachowań postaci wydawały mi się podobne do tych spotykanych w pierwszym tomie. Natomiast gdzieś tak w połowie pozycji historia zaczęła nabierać tempa i stała się bardzo emocjonalna. W książce występują pikantne sceny o zabarwieniu BDSM, co niewątpliwe zadowoli fanki gatunku. Okładka pasuje do poprzedniego tomu, a także do treści, gdyż para przedstawiona na niej wygląda na zamożną, a złotawa kolorystyka wokół jej jeszcze bardziej to podkreśla, a właśnie Duncan, jak i Adeline byli dość bogaci. Pozycję można czytać bez znajomości poprzedniego tomu. Gorąco polecam książkę wszystkim lubiącym emocjonalne i nieprzewidywalne historie z nutkę pikantnego erotyzmu w tle.

"Club Sensual Desire zaufaj przeznaczeniu" to drugi tom w cyklu. Zdecydowanie lepszy ale dlatego, że historia bardziej przypadał mi do gustu. Historia jest też bardziej dynamiczna i dużo więcej się niej dzieje. Mamy także pokazane losy dalsze Julianne i Austina.

Adeline poznaliśmy w pierwszym tomie, jako przyjaciółkę głównej bohaterki. To młoda kobieta, która nie ma lekko w życiu. Własna siostra odbija jej narzeczonego, rodzice ciągle mają pretensje i porównują do starszej córki. Kiedy poznaje Duncana zakochuje się nim ale on może jej ofiarować tylko przyjaźń i dobry seks. Czy Adeline się odważy na taki układ? A może dotrze do Duncana i zdobędzie jego serce?

Duncan to najlepszy przyjaciel Austina i już poznajemy go w tomie poprzednim i jego historię. To młody mężczyzn, który odziedziczył spadek po dziadku. Nie przepuścił go a wykorzystał i teraz jest właścicielem kilku ekskluzywnych klubów nocnych. Do szczęścia brakuje mu kogoś z kim mogłyby się tym dzielić. Ale Duncan zamknął się na miłość po śmierci narzeczonej. Czy otworzy się na nową miłość? Czy pozwoli sobie na szczęście?

Fabuła książki jest świetnie przemyślana, trzyma w napięciu, pełna emocjonalnych zwrotów akcji. Główni bohaterowie są świetnie opisani. Adeline to silna baka, mimo że często obrywa nie załamuje się. Kiedy jednak i ją dopada chwila gdy już nie daje rady szuka oparcia u Duncana. Ten, mimo że od samego początku zaprzecza, że może jej dać coś więcej niż przyjaźń zawsze jej pomaga i reaguje przecząc sobie. W książce oprócz dużej dawki emocji mamy także sporą dawkę scenek erotycznych. Są napisane ze smakiem, wyważone, mimo że zawarte w nich są elementy BDSM nie mamy zniesmaczenia. Sama historia nie należy do łatwych. Zwłaszcza historia Adeline, która doświadczyła wiele zła ze strony "porządnej rodziny". Dodatkowo mamy tu rozwinięty wątek Dan byłego  narzeczonego Adeline i męża jej siostry, który pokazała swój zupełnie inną twarz. Wprowadził wiele zamętu do życia naszej dwójki. Bardzo podobała mi się przemiana Duncana.

Zakończenie historii trochę dramatyczne, nieprzewidywalne, pełne emocji i zwrotów akcji. Całość okraszona cudownym epilogiem gdzie poznajemy cię dalszy z życia naszej czwórki bohaterów. Polecam

Czytaliście pierwszą część „Club Sensual Desire. Niebezpieczny układ”? Jeśli tak to na pewno z utęsknieniem czekaliście wraz ze mną na tom drugi, który w niczym nie ustępuje wcześniejszej historii, a nawet jest bardziej wyuzdany, pikantny i tak pasjonujący, że nie sposób się od niego oderwać.

Autorka wie jak za pomocą swego lekkiego pióra poruszyć czytelnika, wzruszyć go, by za moment zszokować i doprowadzić do stanu wrzenia. Jej styl zachwyca, co powoduje, że pochłaniamy tę niesamowitą powieść kartka za kartką w iście ekspresowym tempie.

Tutaj na pierwszy plan wysuwa się Adeline i Duncan, których zdążyliśmy poznać we wcześniejszym tomie. Ich znajomość zaczęła się dzięki małżeństwu ich wspólnych przyjaciół, których ku mojej radości możemy tu spotkać i poznać ich dalsze losy.

Dunkan jest właścicielem nocnych klubów nocnych i pławi się w luksusie. Niestety przez utratę kobiety, którą bardzo kochał, nie może dojść do siebie i zapomnieć o bolesnej przeszłości. Boi się znów kogoś pokochać, dlatego jest częstym gościem w klubie Sensual Desire, gdzie daje upust swoim fantazjom erotycznym, które nierzadko są brutalne i bolesne.

Adeline chociaż pochodzi z zamożnej rodziny, odcina się od rodziny. Podkochuje się w Duncanie i chociaż wie, że ich spotkania nie przerodzą się w trwały związek, to jednak nie potrafi trzymać się z dała od niego. Zgadza się na układ oparty na seksie, lecz gdy pozna skrywane sekrety mężczyzny, jej gra wydaje się nie mieć sensu.

Co tak naprawdę łączy tę dwójkę? Czy kobieta jest w stanie spełniać zachcianki Duncana? Do czego posunie się, by być bliżej ukochanego?

Z wypiekami na twarzy poznawałam tę historię, która mnie zafascynowała. Oprócz świetnej i ciekawej fabuły mamy tu mało znany nam świat BDSM, nieziemsko namiętne sceny zbliżeń przepełnione erotyzmem i żarem, aż wręcz gęstniało otoczenie wokół mnie, a serce niebezpiecznie przyśpieszało. Chemia i iskrzenie między postaciami było wręcz namacalne.

Wielkim plusem jest fakt, że to co opisywała pani Kasia jest naturalne, rzeczywiste, bez przesady i gustowne. Mimo, że niektóre momenty przekraczają pewne granice to nie czułam niesmaku.

Zachwyciła mnie kreacja bohaterów, którzy są tak charakterni, pełni życia, energiczni i nie dają sobą pomiatać. Ich potyczki słowne mnie rozbawiały, gdyż oboje mieli wiele do powiedzenia i byli nieustępliwi.

Pełna podziwu obserwowałam poczynania Adeline, która w imię miłości potrafiła przekroczyć pewne granice, które kosztowały ją wiele poświęcenia i samozaparcia. Chyba ja nie byłabym wstanie zrobić tyle dla nikogo.

Duncan mimo traumatycznych przeżyć początkowo działał mi na nerwy. Jego zachowanie doprowadzało mnie do wściekłości i nieraz miałam ochotę nim potrząsnąć.

Podsumowując uważam, że jest to niezwykle intrygująca lektura, poruszająca ważne tematy. Nie sposób się z nią nudzić. Brak przydługich, nużących opisów, akcja jest dynamiczna z wieloma zaskakującymi wątkami. Dlatego gorąco zachęcam do sięgnięcia i przeczytania tej historii. Ja polecam z całego serca!

💛RECENZJA PRZEDPREMIEROWA💛

„To, co widzę, w pewnym stopniu zniesmacza mnie, ale też pobudza. Mam ochotę się rozebrać do naga i pozwolić innym na mnie patrzeć, ale oczywiście to tylko taka moja fantazja”

Club Sensual Desire, to miejsce, które kusi, rozpala i pozwala zaspokoić najskrytsze i najbardziej perwersyjne pragnienia. Duncan, nie tylko szuka tu rozkoszy i zaspokojenia, ale przede wszystkim ukojenia, po stracie ukochanej narzeczonej.
Adeline, skrycie kochając się w nim, musi pocieszyć się chwilami szybkiego i ostrego seksu, najczęściej z doskoku, u niego na biurku. Widząc, że Duncan, nie zamierza oddać jej ani siebie ani tym bardziej swojego serca, postanawia trafić do niego w inny sposób. Z pewną obawą, ale też ekscytacją, proponuje mu bycie jego uległą i wspólne sesje w klubie Sensual Desire…

„-Jesteś gotowa?
-Jestem, prowadź do tej jaskini perwersyjnej rozkoszy”

W tym momencie ich relacja nabiera całkiem innego charakteru i nie tylko pod względem typowo fizycznym.
Mało przyjemne wydarzenia związane z rodziną Adeline, uruchamiają lawinę wielu wydarzeń i sytuacji, które niestety wprowadzają chaos i niebezpieczeństwo w życiu obojga. Im bardziej Adeline chce zbliżyć się do Duncana, tym bardziej on ją niemiło odpycha.

Czy relacja czysto seksualna, może przeistoczyć się w coś głębszego.

A jeśli tak, to za jaką cenę?

Niesamowicie pikantna, zakropiona perwersją i otulona niesamowitą dawką emocji.

Gorąco polecam Wam to pikantne i gorące cudo.

Będziecie się rumienić,
podniecać,
a może i peszyć,
ale też przeżyjecie całą gamę całego wachlarza emocji wraz z głównymi bohaterami.

Autorka ma ten niepowtarzalny dar pisania ostrych i pikantnych erotyków, a szczególny nacisk w tej serii, na przyjemność związaną z BDSM, sprawia, że jest jedną z moich ulubionych💛

Pięknie dziękuję autorce za egzemplarz próbny i możliwość poznania tej historii na długo przed premierą💛

Teraz czekam na kolejną odsłonę serii

Club Sensual Desire i kolejnego mrocznego bądź mrocznej bohaterki💛

Kilka lat temu świat Duncana rozsypał się w pył. Jego ukochana przegrała walkę z chorobą a on sam pogrążył się w smutku. Rozwija się biznesowo, ma kilka ekskluzywnych klubów nocnych ale zamknął swoje serce na miłość.
   Co nie oznacza, że odciął się całkowicie od seksu. Wręcz przeciwnie. Właśnie w Sensual Desire pozwala sobie na wszystko.
   Ale jest małe światełko w tunelu. Pełne uniesień spotkania z Adeline. Z kobietą, która go pokochała, o czym on sam nie ma zielonego pojęcia. Ale idą na pewien układ...
   Tylko jak ma walczyć z duchem kobiety? Jak dotrzeć do serca mężczyzny? Czy on na to pozwoli? Na co się zgodzili? Co z tego wyniknie?

W pierwszym tomie, "Niebezpieczny układ" poznaliśmy historię Julianny i Austina. Teraz przyszła pora na kolejną parę. Na Duncana, przyjaciela Austina, i Adelinę, przyjaciółkę Julianne.
   Od razu na że zaznaczę, że ten tom nie jest bezpośrednią kontynuacją i można go czytać bez znajomości pierwszej części. Co nie znaczy, że nie warto, bo warto!
   W "Zaufaj przeznaczeniu" para z pierwszej części również się pojawia a ich obecność wcale nie jest przypadkowa. Wręcz przeciwnie. Mają istotne rolę i bardzo dobrze się ze wszystkim połączyli. Idealne spoiwo.
   Autorka i tutaj nie szczędziła ognia. Odważnych scen, które zdecydowanie działały na zmysły. Wkraczamy w świat niegrzecznych i lubieżnych zagrywek. Świat, który nie jest dla każdego. A główny bohater to uwielbia.
   Bardzo ładnie autorka nakreśliła historię Duncana. To dlaczego stał się taki a nie inny. Udało się go utrzymać w ryzach i stworzyć niezwykle interesującą postać. Co wcale nie znaczy, że mnie nie denerwował, bo podnosił mi ciśnienie tak gwałtownie, że bałam się iż moje serce tego wszystkiego nie wytrzyma. No mówię wam, kilka razy łapałam za patelnię z zamiarem wtargnięcia do powieści, hihi.
   Adeline została wykreowana na postać dobrą, spokojną i empatyczną. Po części wrażliwą. Może troszkę łatwowierną i zbyt szybko ulegającą namowom ale dzięki tej niedoskonałości postępowań wyszła jest realność.
   Relacja głównej pary bohaterów nie należała do łatwych. Ba, była piekielnie trudna. Z początku miałam wrażenie, że została skazana na niepowodzenie i praktycznie to uczucie do samego końca mnie nie opuszczało.
   To, co się tutaj działo to totalny rollercoaster. Intrygi, zagrywki poniżej pasa, sensacja, żar i ogień. Mamy tutaj wszystko, ci czyni tą książkę niezmiernie emocjonalną. Pełną przewrotności losu. Nie raz moje serce ściskało się ze smutku. Nie raz w mych oczach lśniły łzy.
   Moim zdaniem to najlepsza powieść autorki. Serio. Porwała mnie i dałam się wyciągnąć w tę niesamowitą historię.

Polecam.

Współpraca Wydawnictwo Pascal

Avatar użytkownika - mklaudiamax
mklaudiamax
Przeczytane:2022-04-15, Ocena: 5, Przeczytałem,

"Zaufaj przeznaczeniu" opowiada losy Adeline oraz Duncana, których mieliśmy okazję poznać w Niebezpiecznym układzie. Na kartach spisanej przez Autorkę historii możemy również dowiedzieć się o dalszych perypetiach Julianne i Austina, których relacja cudownie się rozwija po przeżytych dramatach.
Tamta historia miała happy end, a co z Adeline i Duncanem?

Przybliżmy naszych bohaterów.

Adeline, "wyrodna" córka, która nie poszła w prawnicze ślady rodziców. Ta, która od początku pragnie rodzicielskiej miłości, a dostaje brak zainteresowania i pogardę. Ta, która w ich oczach nigdy nie będzie tak dobra, jak jej starsza siostra.
Piękna kobieta, która nie ma szczęścia w miłości i ulokowuje swoje uczucia w nieodpowiednich mężczyznach.

Jednym z nich jest Duncan, dla którego kobieta straciła głowę. Czy Adeline wystarczy przyjacielski układ z erotycznym bonusem?

Przystojniak o dobrym, chociaż zamkniętym sercu. Duncan, który podczas samotnej podróży zasmakował BDSM i to dzięki niemu do Clubu trafił Austin. Jako właściciel sieci klubów nocnych wydaje się, że ma wszystko: pieniądze, pracę, kobiety... Ale czy odważy się sięgnąć po coś, czego w głębi duszy naprawdę pragnie i co ma na wyciągnięcie ręki? Coś ważnego, przed czym broni się od śmierci ukochanej?

Czy Duncan, któremu wiele lat temu choroba odebrała miłość życia, będzie w stanie otworzyć serce i przyjąć do niego Adeline?

I czy Adelina wytrzyma ciosy, które dostaje od chroniącego się za murem gorzkich słów Duncana? Czy będzie walczyć z cieniem dawnej miłości mężczyzny? A co z Sensual Desire, czy Adeline zostanie uległą Duncana?
I jaki ma związek z całą historią niedoszły mąż Adeline?
Jak zwykle... przekonajcie się sami.
Zabrakło mi trochę tytułowego klubu i otoczki BDSM, ale nie powiem, sceny między Duncanem i Adeline kończyły się uderzeniami gorąca, rumianymi policzkami i pobudzoną jeszcze bardziej wyobraźnią?
Wracając do odpowiedzi: nie, książka mnie nie zaskoczyła. Po pierwszej części (która mnie wbiła w fotel) oczekiwałam emocji, problemów, cierpienia, łez i nadziei. @ utrzymała poziom, dostałam wszystko, czego oczekiwałam?
Chociaż byłam zła na Adeline za to, jak pozwala najbliższym sobą pomiatać, jak daje jeszcze jedną i kolejną, i jeszcze jedną, ale jestem w stanie ją zrozumieć. Wiele potrafimy wytrzymać, by poczuć miłość i przynależność, ale każdy z nas ma swoją granicę wytrzymałości.
Wiecie... BDSM, relacja pan-uległa, tak samo jak inne kwestie w sferze erotyki są sprawą indywidualną i nie każdy musi się z tym zgadzać, ale Zaufaj przeznaczeniu jest wiele warte, ponieważ bohaterowie są bardzo realni, tacy jak my. Cierpią, mają swoje demony, są pełni nadziei, przeżywają rozczarowania, a BDSM jest smakowitym dodatkiem do całości.

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2022-03-28, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Przychodzę dziś do Was z recenzją najnowszej książki @k.a.zyskautorka Club Sensual Desire Zaufaj Przeznaczeniu ?
W tej części poznajemy losy Duncana oraz Adeline.

Duncan skryty i tajemniczy właściciel klubów nocnych. Po stracie ukochanej zamknął się na wszelką miłość i nie bawi w związki ani nie dopuszcza żadnych uczuć do siebie . W tej skorupie kryje się jednak facet który uwielbia dominować podczas seksu nad swoją partnerką, właśnie dlatego nie bez powodu znajduje swoje spełnienie w klubie Sensual Desire. Na jego drodze pojawia się piękna Adeline. Czy to spotkanie wpłynie na niego?

Adelina kobieta która nie ma w życiu lekko. Rodzinne dramaty nie dają jej spokojnego życia. Miała być tylko przyjaciółką do seksu, lecz zakochała się w Duncanie. Dziewczyna próbuje się zbliżyć do chłopaka, ma nadzieję na coś więcej. Czy uda jej się wzbudzić w nim jakieś uczucia?

Dostajemy tu historię pełną skrywanych tajemnic. Niektóre są bardzo bolesne i miały duży wpływ na naszych bohaterów. Momentami wzruszyłam się. Również były takie momenty że zachowanie niektórych sprawiało iż miałam ochotę ich udusić ? Z kolei sceny przedstawione w klubie Sensual Desire sprawiały iż momentami miałam ciarki (te dobre) ? I do samego końca nie byłam w stanie przewidzieć zakończenia.

Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki. I napewno nie ostatnie ? polecam każdemu kto lubi książki pełne namiętności ale też pełne smutku i życiowych rozterek.

Avatar użytkownika - bookaholic-in-me
bookaholic-in-me
Przeczytane:2022-03-01, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

Postanowienia są po to by je łamać? A co w przypadku upartego założenia, że już nigdy nie pozwolimy sobie na miłość? Ona i tak przecież przychodzi nieproszona, w momencie gdy kompletnie się jej nie spodziewamy i skrada nawet najbardziej zlodowaciałe serca kawałek po kawałku. W drugiej odsłonie "Sensual Desire" poznamy historię Duncana i Adeline. Pełna namiętności, scen rozpalających do czerwoności, oraz wątpliwości, które ani na chwilę nie będą opuszczać bohaterów. Jeśli podobała Wam się poprzednia część to ta historia jest absolutnym must read, bo w mojej ocenie jest dużo lepsza zarówno pod względem fabuły jak i kreacji bohaterów. Autorka z książki na książkę doskonali swój warsztat, wznosi na wyżyny wyobraźnię i serwuje czytelnikowi historie, które zapadają w pamięć i zapewniają emocjonalny rollercoaster.

Adeline to najlepsza przyjaciółka Julianne. Była obecna przy wszystkich fazach jej szalonego związku z Austinem i w ten właśnie sposób poznała także Duncana. Od początku odczuwała do niego przyciąganie, lecz zdawała sobie sprawę, że jest to niebezpieczne dla jej serca. Adeline pochodzi z bogatej, prawniczej rodziny, na pierwszy rzut oka ma wszystko i należy do uprzywilejowanego grona osób. Nie można jednak oceniać jej przez pryzmat domu, w którym się wychowywała bo w niczym nie przypomina rozpieszczonej dziewczyny. Owszem, rodzice nie skąpią jej pieniędzy, jednak na tym ich rola się kończy. Adeline nie miała nigdy szczęścia ani w miłości romantycznej ani tej najważniejszej- domowej. Kolejni mężczyźni okazywali się pomyłkami, a najbliższa rodzina traktuje ją, najdelikatniej mówiąc, źle. Bliska znajomość z Duncanem także niestety wskazuje na to, że po raz kolejny będzie zraniona. Ile cierpień może wytrzymać jedno, kruche serce?
Duncan to człowiek biznesu, z powodzeniem prowadzący londyńskie, renomowane kluby. Uwielbia swoją pracę i poświęca jej większość swojego czasu, a w wolnych chwilach spełnia swoje zachcianki w "Sensual Desire". Nie wyobraża sobie zaprzestania korzystania z uroków klubu i powstrzymania tej mrocznej strony swojej natury. Nie szuka miłości, wręcz się jej boi, a wszystko przez jego poprzednie doświadczenia. Jego serce od lat jest już zajęte i z uwagi na wyrzuty sumienia i błędne postanowienia nie ma zamiaru angażować się w jakikolwiek związek. Ale czy perwersyjny seks może być lekarstwem na wszystko do końca jego dni?
Choć książka stawia głównie na wątek romantyczny i erotyczny rozgrywający się między bohaterami, to dzięki odpowiednio nakreślonej historii postaci oraz tłu wydarzeń dostajemy w tej powieści o wiele więcej. Autorka ukazuje za pomocą Adeline i Duncana jak ogromne wyzwanie stanowi pogodzenie się z przeszłością i próba pokonania swoich demonów. Niezależnie czy chodzi o fatalne stosunki z rodziną, która skutecznie podkopywała poczucie własnej wartości przez lata czy traumatyczne doświadczenia związane z miłością, to mimowolnie pozostawia głębokie ślady na sercu i duszy oraz drastycznie wpływa na wybory jakich dokonują. To opowieść nie tylko o specyficznych preferencjach łóżkowych, to przede wszystkim historia osób, które pokonują swoje słabości i różnymi drogami dochodzą do tego, że szczęście można także zbudować na prawdziwej i szczerej miłości. Książkę można czytać bez znajomości poprzedniej części, jednak jak najbardziej polecam Wam całą serię. Wciągająca, bez tematów tabu, z dobrze zarysowaną fabułą i intrygującymi postaciami, to kolejna perełka od K. A. Zysk.

Club Sensual Desire. Brutalne zagranie
K.A. Zysk0
Okładka ksiązki - Club Sensual Desire. Brutalne zagranie

Porachunki. Intrygi. Brutalność. Zaufanie. Seks. Miłość. Abigail zawsze zdobywała to, co chciała, nie patrząc na uczucia innych, ale zmieniła się. Pogodziła...

Club sensual desire. Niebezpieczny układ
K.A. Zysk0
Okładka ksiązki - Club sensual desire. Niebezpieczny układ

Pożądanie. Bogactwo. Tajemnica. Seks. Miłość. Julianne i Austin padają ofiarami spisku rodziców, którzy chcą zaaranżować ich małżeństwo. Kobieta jest...