Club Sensual Desire. Zaufaj przeznaczeniu

"Club Sensual Desire zaufaj przeznaczeniu" to drugi tom w cyklu. Zdecydowanie lepszy ale dlatego, że historia bardziej przypadał mi do gustu. Historia jest też bardziej dynamiczna i dużo więcej się niej dzieje. Mamy także pokazane losy dalsze Julianne i Austina.

Adeline poznaliśmy w pierwszym tomie, jako przyjaciółkę głównej bohaterki. To młoda kobieta, która nie ma lekko w życiu. Własna siostra odbija jej narzeczonego, rodzice ciągle mają pretensje i porównują do starszej córki. Kiedy poznaje Duncana zakochuje się nim ale on może jej ofiarować tylko przyjaźń i dobry seks. Czy Adeline się odważy na taki układ? A może dotrze do Duncana i zdobędzie jego serce?

Duncan to najlepszy przyjaciel Austina i już poznajemy go w tomie poprzednim i jego historię. To młody mężczyzn, który odziedziczył spadek po dziadku. Nie przepuścił go a wykorzystał i teraz jest właścicielem kilku ekskluzywnych klubów nocnych. Do szczęścia brakuje mu kogoś z kim mogłyby się tym dzielić. Ale Duncan zamknął się na miłość po śmierci narzeczonej. Czy otworzy się na nową miłość? Czy pozwoli sobie na szczęście?

Fabuła książki jest świetnie przemyślana, trzyma w napięciu, pełna emocjonalnych zwrotów akcji. Główni bohaterowie są świetnie opisani. Adeline to silna baka, mimo że często obrywa nie załamuje się. Kiedy jednak i ją dopada chwila gdy już nie daje rady szuka oparcia u Duncana. Ten, mimo że od samego początku zaprzecza, że może jej dać coś więcej niż przyjaźń zawsze jej pomaga i reaguje przecząc sobie. W książce oprócz dużej dawki emocji mamy także sporą dawkę scenek erotycznych. Są napisane ze smakiem, wyważone, mimo że zawarte w nich są elementy BDSM nie mamy zniesmaczenia. Sama historia nie należy do łatwych. Zwłaszcza historia Adeline, która doświadczyła wiele zła ze strony "porządnej rodziny". Dodatkowo mamy tu rozwinięty wątek Dan byłego  narzeczonego Adeline i męża jej siostry, który pokazała swój zupełnie inną twarz. Wprowadził wiele zamętu do życia naszej dwójki. Bardzo podobała mi się przemiana Duncana.

Zakończenie historii trochę dramatyczne, nieprzewidywalne, pełne emocji i zwrotów akcji. Całość okraszona cudownym epilogiem gdzie poznajemy cię dalszy z życia naszej czwórki bohaterów. Polecam

Informacje dodatkowe o Club Sensual Desire. Zaufaj przeznaczeniu:

Kup książkę Club Sensual Desire. Zaufaj przeznaczeniu

Club Sensual Desire. Brutalne zagranie
K.A. Zysk0
Okładka ksiązki - Club Sensual Desire. Brutalne zagranie

Porachunki. Intrygi. Brutalność. Zaufanie. Seks. Miłość. Abigail zawsze zdobywała to, co chciała, nie patrząc na uczucia innych, ale zmieniła się. Pogodziła...

Toksyczna miłość
K.A. Zysk0
Okładka ksiązki - Toksyczna miłość

Przygotujcie się na burzliwą przeprawę!Autorka bestsellera "Wyścig z życiem" w nowej, mroczniejszej odsłonie! Dwudziestotrzyletnia Klara Wysocka postanawia...