Club Sensual Desire. Zaufaj przeznaczeniu

💛RECENZJA PRZEDPREMIEROWA💛

„To, co widzę, w pewnym stopniu zniesmacza mnie, ale też pobudza. Mam ochotę się rozebrać do naga i pozwolić innym na mnie patrzeć, ale oczywiście to tylko taka moja fantazja”

Club Sensual Desire, to miejsce, które kusi, rozpala i pozwala zaspokoić najskrytsze i najbardziej perwersyjne pragnienia. Duncan, nie tylko szuka tu rozkoszy i zaspokojenia, ale przede wszystkim ukojenia, po stracie ukochanej narzeczonej.
Adeline, skrycie kochając się w nim, musi pocieszyć się chwilami szybkiego i ostrego seksu, najczęściej z doskoku, u niego na biurku. Widząc, że Duncan, nie zamierza oddać jej ani siebie ani tym bardziej swojego serca, postanawia trafić do niego w inny sposób. Z pewną obawą, ale też ekscytacją, proponuje mu bycie jego uległą i wspólne sesje w klubie Sensual Desire…

„-Jesteś gotowa?
-Jestem, prowadź do tej jaskini perwersyjnej rozkoszy”

W tym momencie ich relacja nabiera całkiem innego charakteru i nie tylko pod względem typowo fizycznym.
Mało przyjemne wydarzenia związane z rodziną Adeline, uruchamiają lawinę wielu wydarzeń i sytuacji, które niestety wprowadzają chaos i niebezpieczeństwo w życiu obojga. Im bardziej Adeline chce zbliżyć się do Duncana, tym bardziej on ją niemiło odpycha.

Czy relacja czysto seksualna, może przeistoczyć się w coś głębszego.

A jeśli tak, to za jaką cenę?

Niesamowicie pikantna, zakropiona perwersją i otulona niesamowitą dawką emocji.

Gorąco polecam Wam to pikantne i gorące cudo.

Będziecie się rumienić,
podniecać,
a może i peszyć,
ale też przeżyjecie całą gamę całego wachlarza emocji wraz z głównymi bohaterami.

Autorka ma ten niepowtarzalny dar pisania ostrych i pikantnych erotyków, a szczególny nacisk w tej serii, na przyjemność związaną z BDSM, sprawia, że jest jedną z moich ulubionych💛

Pięknie dziękuję autorce za egzemplarz próbny i możliwość poznania tej historii na długo przed premierą💛

Teraz czekam na kolejną odsłonę serii

Club Sensual Desire i kolejnego mrocznego bądź mrocznej bohaterki💛

Kup książkę Club Sensual Desire. Zaufaj przeznaczeniu

Club sensual desire. Niebezpieczny układ
K.A. Zysk0
Okładka ksiązki - Club sensual desire. Niebezpieczny układ

Pożądanie. Bogactwo. Tajemnica. Seks. Miłość. Julianne i Austin padają ofiarami spisku rodziców, którzy chcą zaaranżować ich małżeństwo. Kobieta jest...

Club Sensual Desire. Brutalne zagranie
K.A. Zysk0
Okładka ksiązki - Club Sensual Desire. Brutalne zagranie

Porachunki. Intrygi. Brutalność. Zaufanie. Seks. Miłość. Abigail zawsze zdobywała to, co chciała, nie patrząc na uczucia innych, ale zmieniła się. Pogodziła...