Corrado

❤❤❤Recenzja przedpremierowa 🗡🗡🗡

Premiera 27.10.2021

"Corrado" - Bella Di Corte

Ostatni tom "Gangsterzy Nowego Jorku" i to zakończony z dużym przytupem. Pełnym namiętności, niespodziewanej miłości, takiej która pali jak ogień ale daje ukojenie niczym zimne krople deszczu oraz o zemście która jest tak silna, że zasłania wszystko co jest najważniejsze.

Alciny ukrywa się przed mafią, miała nadzieję, że uda jej się zostać w ukryciu. Miała już wszystko ustalone ale pojawia się On. Pełny charyzmy, dominaci i pewności siebie. Kradnie jej serce i nie chce zostawić.
Alciny, musi zacząć żyć w nowym świecie ale miłość ją mocno uskrzydla.
Kobieta pełna odwagi, skromności, jest w stanie za życie ukochanych walczyć z całych sił i nigdy się nie poddaje. Jej serce jest w stanie wiele znieść, tym samym okazuje swoją nieustępliwą stronę.

Corrado, dopóki jej nie spotkał nie chciał się wiązać. Wiedział, że to wielka odpowiedzialności, która może zniszczyć człowieka.
W swoich działaniach jest bezkompromisowy i nie uznaje słowa "nie". Kiedy czegoś chce musi to mieć.
Okazuje się jednak, że posiada serce, która potrafi nie tyle co kochać ale jest w stanie umrzeć dla miłości.

Zakochują się w sobie dosyć szybko. Na początku nie widzą świata po za sobą. Każda chwile spędzają razem ale świat upomina się o swoje i tak łatwo nie odpuszcza. Nowe wydarzenia prowadzą do różnego rodzaju kryzysu. Czy ich uczucia są na tyle mocne aby przetrwać wszystko ?

Autorka ukazuje nam siłę miłości. Jak potrafi oczarować człowieka od pierwszych chwil. Pokazuje, że gdy kochamy akceptujemy drugą osobę ale nie możemy pogodzić się gdy ona cierpi i nie daje sobie pomóc.
Na każdej kartce czuć jak się kochają. W każdy geście a przede wszystkim w słowach.

Bella Di Corte naprawdę czaruje czytelnika swoim słowem. Jej zdania są niezwykłe. Pełne emocji I ukrytych uczuć. Niektóre trafiają tak mocno w serce, że towarzyszy przy tym ból.

Będzie też mafijnie, bo co to za gangster bez problemów. Będzie krwawo i niebezpiecznie. Aż włos się na karku jeży.
Przy tym mocnym kontrastem jest słodycz miłości, która przełamuje tę nienawiść.
A namiętność jaka tli się między bohaterami jest nie do okiełznania.
Rozpala i nie daje zapomnieć.
Autorka pokazuje nam jak chęć zemsty może nas zaślepić i zasłonić to co najważniejsze. Czyli rodzina i miłość. Daje też szansę na przemyślenie czy zemsta jest warta poświęcenia. Czy warta jest krzywdy bliskich, nawet w świcie pełnym brutalności.
Kochani to zakończenie było idealne, nie zabraknie tajemnic z mrocznej przeszłość. Spotkamy się z bohaterami z dwóch poprzednich tomów. Gorąco polecam zapoznać się z tą nietypową historią miłości.
10/10

Kup książkę Corrado

Cash
Bella Di Corte0
Okładka ksiązki - Cash

Druga część trylogii osadzonej w świecie bezwzględnych nowojorskich gangsterów Cash Kelly bierze to, co chce i kiedy chce. W życiu kieruje się żądzą zemsty:...

Lupo
Bella Di Corte0
Okładka ksiązki - Lupo

Pierwsza część trzy tomowej sagi o bezwzględnych, nowojorskich gangsterach Trzymająca w napięciu powieść o mafii i wzruszająca historia miłosna Książka...