Corrado

Bella Di Corte „Corrado” ❤️

Życie jest jak loteria...

Corrado pragnie objąć władzę w mafijnym świecie, lecz dziadek stawia mu warunek: musi się ożenić. Niespodziewanie na jego drodze staje kobieta o ognistym temperamencie. Alcina ukrywała się przed czyhającym nad nią niebezpieczeństwem. Czy u boku mężczyzny odnajdzie spokój?

„Jednak życie nie zawsze jest proste, prawda? Niekiedy musimy wykazać się cierpliwością, żeby odnaleźć właściwą drogę. Zwłaszcza gdy dopiero co dowiedzieliśmy się, kim jesteśmy.”

„Corrado” to trzeci tom serii Gangsterów z Nowego Jorku. Jedyny minus to wprowadzenie zbyt dużej ilości osób i rodzin ze sobą powiązanych. Na szczęście, jakoś dało się to uporządkować.
Corrado jest typem człowieka, który dostaje to czego chce bez względu na konsekwencje. Jego pragnienie zemsty ma moc niszczenia. Uwielbiam Alcinę za odwagę, upór i wytrwałość.
Autorka stworzyła nieszablonowe postacie, piękną historię miłosną i niebezpieczny świat.

<<„Człowieka należy oceniać nie po tym, za co gotowy jest zabić, ale po tym, za co gotowy jest umrzeć. To, za co umiera, czyni go człowiekiem” - mawiał mój dziadek.
Ona uczyniła mnie człowiekiem.>>

Opowieść o miłości, władzy i rodzinie. Tajemnice, zemsta, pożądanie - miłośnicy romansów mafijnych będą zachwyceni.

Informacje dodatkowe o Corrado:

Kup książkę Corrado

Cash
Bella Di Corte0
Okładka ksiązki - Cash

Druga część trylogii osadzonej w świecie bezwzględnych nowojorskich gangsterów Cash Kelly bierze to, co chce i kiedy chce. W życiu kieruje się żądzą zemsty:...

Lupo
Bella Di Corte0
Okładka ksiązki - Lupo

Pierwsza część trzy tomowej sagi o bezwzględnych, nowojorskich gangsterach Trzymająca w napięciu powieść o mafii i wzruszająca historia miłosna Książka...