Cuda i cudeńka

Tytuł: "Cuda i cudeńka"
Autor: Agnieszka Olejnik
Data premiery: 18.10.2023r.
Wydawnictwo: Filia

"Cuda i cudeńka" to książka, która jak się okazało wyszła już sześć lat temu. Teraz miała wznowienie i... bez dwóch zdań ale okładka jest piękniejsza od poprzedniej 😍
Prosta i ujmująca...
To kolejna historia świąteczna, która jest niespieszna... czytając można odetchnąć, zastanowić się nad niektórymi sprawami... odpocząć... Po prostu delektować się każdą przewracaną stroną ❤️
Poznajemy tutaj Lenę, która z dnia na dzień opuszcza swoje miasto by zająć się chorą babcią. Szanuje, że dziewczyna ot tak zrobiła to dla swojego ojca, zostawiając wszystko inne dookoła. Na miejscu dziewczyna poznaje sąsiadów ale zdobywa również nowych przyjaciół. Lena zaczyna klimatyzować się w nowym miejscu... pewnego razu odkrywa na strychu rośliny... Ma poczucie obowiazku, by się nimi zająć... I wtedy zaczyna się dla niej nowa przygoda-zaczyna korespondować z Borysem... kim jest ów mężczyzna? Dlaczego pisanie maili z nieznajomym powoduje u dziewczyny szybsze bicie serca?
I... czy dziewczyna znajdzie swoją miłość? A być może jest tuż obok?
Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w powyższym tytule. W zasadzie to sama jestem ciekawa jak potoczą się dalsze losy Leny, bo skończyło się dosyć intrygująco 😁
I tak jak pisałam na początku- jeżeli lubicie niespieszne historie, by czasami odetchnąć od mocniejszych książek to zachęcam do sięgnięcia!
Będziecie zadowoleni :)
No chyba, ze ktoś z Was już kiedyś czytał?
Dajcie znać:)

Informacje dodatkowe o Cuda i cudeńka:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2023-10-18
Dodał/a opinię: Aneta Binkowska

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Cuda i cudeńka

Kup książkę Cuda i cudeńka

Odrobina magii
Agnieszka Olejnik0
Okładka ksiązki - Odrobina magii

Wszyscy czegoś pragną, czegoś szukają. I wszyscy znajdą, jeśli tylko pozwolą, aby w ich życiu pojawiła się odrobina magii. Czerwone dachy powolutku...

Miłość z nutą imbiru
Agnieszka Olejnik0
Okładka ksiązki - Miłość z nutą imbiru

Zapach lasu i zimy, czegoś z dzieciństwa, czegoś dobrego, wypełniał każdy kąt. Czy magia świąt zdziała cuda i uda się naprawić zniszczone relacje? Ewa...