Cygański Diabeł

💎Recenzja 💎

Współpraca barterowa z @melisa.bel.autorka

Premiera: 30.06.2023 r.

„Cygański diabeł” – Melisa BEL

Historyczny romans, który rozpali wszystkie zmysły i sprawi, że nie będziecie miały dość.

Sara to młoda i piękna kobieta, która już wiele przeszła. Z uśmiechem jednak żyła dalej. Kiedy widzi, że zaczyna się coś dziać postanawia zawalczyć o lepsze jutro. Jest wstanie iść nawet do samego diabła i prosić o pomoc. Jest bardzo pojętą uczennicą, szybko łapie wszystko co się jej mówi, tylko, że ona chce dużo więcej. Nie boi się mówić śmiało na co ma ochotę i często sama przejmuje inicjatywę. Na pierwszy rzut oka nieśmiała i wycofana, ale po kilku stornach można się przekonać, że to diablica w ciele anioła.

Marcus to słynny pięściarz, który ma swoją szkołę. Trenuje mężczyzn, jest to jego pasja. Raczej nie robi niczego za darmo, ale w przypadku Panny Sary puszczają wszystkie hamulce. Łamie wszystkie zasady i pragnie jej bezpieczeństwa. Jest świetnym nauczycielem, jest cierpliwy i opanowany. Pragnie być jej nauczycielem także w innej sferze. Po cichu liczy, że mu się to uda. Potrafi być czarujący i to naprawdę mocno. Kiedy chce może objąć pieczę nad bezpieczeństwem innych.

Nauczyciel i uczennica. To idealny przepis na płomienny romans. Z początku to tylko zajęcia, z czasem zaczęło się przeobrażać w coś innego. Chemia i namiętność mąciła im w głowach. Coraz bardziej pragnęli być blisko. Chociaż to ona bardziej tego chciała, wręcz błagała go o to. A on zachowywał jasność umysłu i nie pozwala na zbliżenia. Ale jej kuszenie i niewinność była na tyle silna, że w końcu się oparł.

Kolejny świetny romans, który wciąga od pierwszych stron. Bohaterka o silnym charakterze, która nie pozwoli być traktowana jak inne. Woli samotność od bycia z niewłaściwym mężczyzną. Jednak kiedy kogoś zapragnie nie spocznie póki go nie zdobędzie. Dąży do celu i to wszelkimi sposobami. Bohater to zimny drań, ale z sercem, które otwarte daje wiele.

Fabuła dopięta na ostatni guzik, wypełniona namiętnością i miłością. Nie obędzie się także od bolesnych wspomnień, cierpienia i trudnych rozmów oraz sytuacji. Nie jest kolorowo, ale tych dwoje pragnie barw. Autorka umie oddać charyzmę tamtych czasów. Stroje i mowa to główne jej motywy. Jakby było ich więcej to wcale bym nie pogardziła, ale to co dostałam jest wystarczające. Uwielbiam jej styl i już nie mogę się doczekać kolejnej historycznej historii, która zresztą została już zapowiedziana ma końcu książki. To może być dopiero petarda.
10/10❤️

Kup książkę Cygański Diabeł

Diabelski Hrabia
Melisa Bel0
Okładka ksiązki - Diabelski Hrabia

Jocelyn zna hrabiego Winstona od dziecka. Nie wie, że ten mroczny mężczyzna był w niej niegdyś zakochany. Kiedy wychodzi za mąż za jego kuzyna, Edwarda...

W paszczy lwa
Melisa Bel 0
Okładka ksiązki - W paszczy lwa

Catherine od dziecka żyje w cieniu olśniewającej siostry, do której nieustannie porównuje ją matka. Dziewczyna pokornie znosi jej reprymendy...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;