Czary codzienności (Tom 4). Magiczny wieczór

Hej kochani. Coraz bliżej do świąt, a ja uwielbiam ten magiczny czas. W związku z tym będę Wam dostarczała swoje opinie na temat nowości wydanych przez @wydawnictwofilia
Jeśli lubicie książki świąteczne to "Magiczny wieczór" przeniesie Was w klimat świąteczny. To bardzo ciepła i urokliwa historia.
"Magiczny wieczór" to kontynuacja serii "Czary codzienności". To już moje czwarte spotkanie z siostrami Niemirskimi.
Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Wśród świątecznej krzątaniny jedna z sióstr szykuje się do ślubu. Mieszkańcy Zmysłowa przygotowują się do świąt Bożego Narodzenia. To magiczny czas podczas którego warto pogodzić się i zaznać spokoju. Ciekawie wykreowani bohaterowie, którzy w ten cudowny i magiczny wieczór rozliczą się ze swoimi wątpliwościami, doznają spokoju i przekonają się, że nigdy nie jest za późno na szczęście i miłość.
Przeczytajcie tę książkę. Gwarantuję Wam, że będziecie zachwyceni i poczujecie magię świąt.
Autorka ma świetne i lekkie pióro, a przez jej książki płynie się. Nie odłożycie tej książki nawet przez chwilę.
Zakończenie całej serii jest niesamowicie wzruszające.
Jestem też bardzo zachwycona piękną okładką.
Gorąco polecam!

Kup książkę Czary codzienności (Tom 4). Magiczny wieczór

Maja i tajemnicza szuflada
Agnieszka Krawczyk0
Okładka ksiązki - Maja i tajemnicza szuflada

Nowa, urocza seria książek dla dzieci autorki bestsellerów - Agnieszki Krawczyk. Poznajcie Ekipę Badaczy i rezolutną Maję. Maja ma dziesięć lat. Jej...

Jezioro szczęścia
Agnieszka Krawczyk0
Okładka ksiązki - Jezioro szczęścia

Do doliny mgieł i róż zawitała jesień. Przyroda odpoczywa po długim i gorącym lecie, za chwilę zaczną się przygotowania do Świąt i spadnie śnieg...