Czas śmierci

"Czas śmierci" Max Czornyj to moim zdaniem znakomita powieść kryminalna.

"...Lubię żarty ze śmierci. Z jej szlochu i szemrania. Wtedy wiem, że ona również jest śmiertelna. Rozumiecie?"

Jest to moje pierwsze spotkanie z piórem autora i ogromnie żałuję, że dopiero teraz czytam powieści tego pisarza. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej książki. Od pierwszej stron wciągnęła mnie w ten mroczny klimat. Od razu dało się wczuć tę napiętą atmosferę. Od razu wczułam się w uczucia i myśli bohaterów, a to nie zdarza się często.

Autor zdecydowanie wie jak budować napięcie oraz jak trzymać czytelnika w niepewności i w domysłach, by zostawić w całkowitym szoku i zaskoczeniu.

Bardzo spodobali mi się bohaterowie tej powieści. Komisarz Sara i zakonny brat Hektor tworzyli nietypowy duet śledczy. Sara od razu zdobyła moją sympatię nietypowym poczuciem humoru. Nie raz przy jej komentarzach się uśmiechałam. Za to Haktor posiadał pewien dar. Niestety nic więcej Wam nie zdradzę, by nie psuć wrażeń z lektury 😁

Sam wątek kryminalny był przeprowadzony, tak jak lubię najbardziej. Pełen tajemnic, zaskakujących zwrotów akcji, brutalnych opisów zabójstw oraz seryjny morderca, który zabija, bo... no właśnie tego sami musicie się dowiedzieć 🫣🤭

Spędziłam znakomity czas z powieścią i już z niecierpliwością czekam na kolejny tom 😍 Czuję, że to będzie jedna z moich ulubionych serii ❤️

Polecam dla wszystkich fanów gatunku oraz dla tych, co jeszcze nie znają pióra autora, ja przepadłam i tego Wam również życzę 😍

Informacje dodatkowe o Czas śmierci:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2024-01-24
Dodał/a opinię: Dominika Witos

Tagi: Literatura kryminalna i detektywistyczna

Zobacz opinie o książce Czas śmierci

Kup książkę Czas śmierci

Sekret Nawiedzonego Lasu
Max Czornyj0
Okładka ksiązki - Sekret Nawiedzonego Lasu

Młody Eryk Deryło i Zagadkowi Agenci mierzą się z sekretem Nawiedzonego Lasu! PIĄTY PORYWAJĄCY TOM SERII KSIĄŻEK MAKSA CZORNYJA, AUTORA BESTSELLEROWYCH...

Miłość i wojna (audiobook)
Max Czornyj0
Okładka ksiązki - Miłość i wojna (audiobook)

Łódź. Ziemia obiecana. 1938 rok. Świat rodzących się fortun i okrutnej biedy. W życiu Franciszka Brilke, człowieka wielu kultur i narodowości, pojawia...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;