Czekam na ciebie

Ilona Gołębiewska to autorka, której książek nie da się nie lubić. Nie bez powodu została okrzyknięta "prawdziwą mistrzynią emocji".

"Czekam na ciebie" to przede wszystkim książka o szukaniu siebie, o miłości, ambicjach, ale również historia z tajemnicą w tle.

Zuza oraz Baśka pracują w telewizji, bardzo lubią swoją pracę i mają głowę pełną pomysłów. Pewnego dnia Basia w szufladzie starej toaletki znajduje list, napisany przed laty do Antoniego, nadawcą jest Jadwiga. Kiedy Basia poznaje odbiorcę listu, starszego człowieka, właściciela słynnej pracowni krawieckiej, nie ma wątpliwości, że jej zadanie na najbliższe dni, to odnaleźć dawną ukochaną Antoniego.

Pełna emocji historia dwojga ludzi, którzy walcząc o swoją miłość zgubili siebie na bardzo długie lata.

Ta książka pokazuje jak jedno zdarzenie może połączyć ze sobą wielu ludzi, ale również widzimy wielkie zaangażowanie młodych ludzi w pomoc starszemu człowiekowi.

Bardzo podobała mi się ta historia. Polecam każdemu.

Informacje dodatkowe o Czekam na ciebie:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-10-26
Dodał/a opinię: monikaswiatek

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Czekam na ciebie

Kup książkę Czekam na ciebie

Zostań już na zawsze
Ilona Gołębiewska0
Okładka ksiązki - Zostań już na zawsze

Ucieczka przed przeszłością, niespodziewana szansa od losu i gorące uczucie, które pojawia się w trudnym momencie życia... Czasami przychodzi taki...

Zaczekaj na miłość
Ilona Gołębiewska0
Okładka ksiązki - Zaczekaj na miłość

Nowa powieść autorki bestsellerowego ,,Pozwól mi kochać"! Klara Horczyńska ma niespełna trzydzieści lat, jest wziętą modelką, szturmem podbija...